Jump to content

fejlesztőt keresek kártyás fizetőmodulhoz


shorg

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Szükségem volna egy modulra, amivel ezt a payut lehet integrálni a PS-be fizetési opcióként (www.payu.hu). Van egy letölthető SDK, ami megkönnyíti a dolgot.

Ha valaki kedvet érez a dologhoz, prvátban írjon légyszi. Fizetés megállapodás szerint.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...

van cég, aki ezt megcsinálta. itt érhetőek el: http://www.bankkartyas-fizetes.hu/ajanlat.html

Ott van a díjuk is. Azt kell még tudni, hogy webáruház nagyságtól függően még a payu 0-50000+ÁFa regisztrációs díjat fog kérni még ezenkívül.

 

Megnéztem az ajánlatukat és azért kicsit megleptek az árak.

  • Csatlakozási díj: egyedi ajánlat (30-45.000 Ft)*
  • Forgalmi díj: egyedi ajánlat (1,5 - 2,5%)*

Az OK, hogy a Prestához 30 ezer Ft az ára, ezzel semmi gond, de az, hogy a forgalmi díjból is tisztességesen részesülnek, az már kicsit meglepett. :( Ez a 1,5 - 2,5% azért elég húzós!

Ez mindenhol így van, vagy csak ennél a cégnél? Ez mennyire bevett szokás? Olyan nincs, hogy csak a modul árát kell fizetni?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A PAYu vonja le a százalékot, nem a modult biztosító cég.

Bizonyos forgalom felett jóval kedvezőbbek ezek a díjak, ami minden ilyen rendszert müködtető cégnél bevett szokás. Gondoljunk bele, hogy alapvetően a boltokban lévő bankkártyafizető egységek is ilyen elven müködnek, ott is lesarcolnak százalékok a bankok (ezért éri meg nekik müködtetni). A boltnak meg azért, mert vevőt veszíthet, mert sokan szeretnek ma már kártyával fizetni, és azokból a vevőkből veszíthetnek.

A bankkártyás rendszer müködtetése folyamatosan történik (ebben benne van az is, hogy átutalják a pénzt a számládra, ami kimondottan költségbe kerül nekik is.) Karbantartani kell a rendszert, stb. Nem védeni akarom őket, csak látatni, hogy nem a semmiért akarnak százalékot utána. a százalék nagysága megkérdőjelezhető esetleg, de hogy kérnek, az nem. szerintem. Egyébként a fent nevezett cégtől vettem én is a modult, PAYU-val szerződtem. Meg vagok elégedve a rendszerükkel. Volt egy tárhelyköltöztetésem is, ahol a modulos cég első kérésre megoldotta a felmerült problémát.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...