Jump to content

one step chceckout, jednoduchý nákup


kikaku

Recommended Posts

Dobrý večer,

 

chcela by som zmeniť môj eshop zo systému eshop-rychlo.sk /keby mal niekto nejaký import z tohoto typu eshopu bolo by to super/ na prestashop. V prestashope mi ale vadi /a aj vela zakaznikom/ pomerne zložitý proces objednávky.

Má tu niekto naprogramovaný nejaký modul na jednostránkovú objednávku ?

S možnosťou nákupu aj bez registrácie ?

Jednoduchá obrazovka :

Meno, Priezvisko, ulica, psc, mesto, štát, tel, email , odsúhlasenie obchd.podmienok

potom zvoliť dopravu, potom platbu, prípadne kupón / zľava a jedným klikom odoslanie

 

/ešte možnosť - spravenia z týchto údajov dodatočnú full registráciu/ a prípadný odber noviniek

 

Existuje niečo také ? Alebo je tu niekto kto by vedel taký modul naprogramovať ?

Mám nainštalované 1.5.2.0

A ešte mám otázku pri zákazníkovi nemam možnosť uviesť tel číslo ?

A ako sa dá vyriešiť farebnosť a veľkosť tovarov ?

 

 

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a rady.

 

Kika

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dobrý večer,

 

chcela by som zmeniť môj eshop zo systému eshop-rychlo.sk /keby mal niekto nejaký import z tohoto typu eshopu bolo by to super/ na prestashop. V prestashope mi ale vadi /a aj vela zakaznikom/ pomerne zložitý proces objednávky.

Má tu niekto naprogramovaný nejaký modul na jednostránkovú objednávku ?

S možnosťou nákupu aj bez registrácie ?

Jednoduchá obrazovka :

Meno, Priezvisko, ulica, psc, mesto, štát, tel, email , odsúhlasenie obchd.podmienok

potom zvoliť dopravu, potom platbu, prípadne kupón / zľava a jedným klikom odoslanie

 

/ešte možnosť - spravenia z týchto údajov dodatočnú full registráciu/ a prípadný odber noviniek

 

Existuje niečo také ? Alebo je tu niekto kto by vedel taký modul naprogramovať ?

Mám nainštalované 1.5.2.0

A ešte mám otázku pri zákazníkovi nemam možnosť uviesť tel číslo ?

A ako sa dá vyriešiť farebnosť a veľkosť tovarov ?

 

 

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a rady.

 

Kika

Dobrý večer.

Objednávka bez registrace:

Tato volba už přece je přímo v administraci, není potřeba žádný modul. Konfigurace / Objednávky - Povolit nákup bez registrace.

Pak ještě volba "Typ objednacího procesu"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...