Jump to content

One step checkout - jednostránkový nákup


kikaku

Recommended Posts

Dobrý večer,

 

chcela by som zmeniť môj eshop zo systému eshop-rychlo.sk /keby mal niekto nejaký import z tohoto typu eshopu bolo by to super/ na prestashop. V prestashope mi ale vadi /a aj vela zakaznikom/ pomerne zložitý proces objednávky.

Má tu niekto naprogramovaný nejaký modul na jednostránkovú objednávku ?

S možnosťou nákupu aj bez registrácie ?

Jednoduchá obrazovka :

 

Meno, Priezvisko, ulica, psc, mesto, štát, tel, email , odsúhlasenie obchd.podmienok

potom zvoliť dopravu, potom platbu, prípadne kupón / zľava a jedným klikom odoslanie

/ešte možnosť - spravenia z týchto údajov dodatočnú full registráciu/ a prípadný odber noviniek

 

Existuje niečo také ? Alebo je tu niekto kto by vedel taký modul naprogramovať ?

Mám nainštalované 1.5.2.0

A ešte mám otázku pri zákazníkovi nemam možnosť uviesť tel číslo ?

A ako sa dá vyriešiť farebnosť a veľkosť tovarov ?

 

 

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a rady.

 

Kika

Edited by kikaku (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

BO -> Preferences -> Checkout process type -> One page checkout

 

BO -> Preferences -> Enable guest checkout -> Yes

 

Rôzne farby tovaru:

 

BO -> Catalog -> konkrétny Product -> záložka 4. Combination

 

Dakujem za odpoved, kombinacie pomohli, ale 1 page chceckout uz mam zaciarknute ale aj tak je ten proces a cely formular moc roztahany, chcelo by to nieco ovela uzivatelsky privetivejsie....

 

K.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dakujem za odpoved, kombinacie pomohli, ale 1 page chceckout uz mam zaciarknute ale aj tak je ten proces a cely formular moc roztahany, chcelo by to nieco ovela uzivatelsky privetivejsie....

 

K.

 

ahoj,

 

neviem co mas na mysli ze roztahane ale pokial sa ti zda stranka dlha tak mozes editovat css a trocha ju 'skratit'..k editacii ti postaci mozilla a firebug plugin v mozille.. tak si mozes urobit virtualne zmeny s okamzitym efektom bez trvalych nalsedkov.. az budes spokojna tak zemny priamo zapises manualne do css..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...