Jump to content

Modul řazení v kategorii dle výrobce


Bronikus

Recommended Posts

Má to hezky udělané, to se pozná kvalita. Myslím, že to, na co se ptáš není modul ale úprava kódů již daných modulů, ale třeba se mýlím.


Asi ano,
docela by se mi to hodilo, jelikož mám zrušené podkategorie, resp. jejich vypisování, tohle vidím jako velice efektivní prvek! No prolezu ještě jiné sekce fora a snad něco najdu. Pokud ne, dojde na to nejhorší, a to bude zásah do kodu PS s vidinou složitého prokazování výsledku...

:cheese:
Link to comment
Share on other sites

Má to hezky udělané, to se pozná kvalita. Myslím, že to, na co se ptáš není modul ale úprava kódů již daných modulů, ale třeba se mýlím.


Asi ano,
docela by se mi to hodilo, jelikož mám zrušené podkategorie, resp. jejich vypisování, tohle vidím jako velice efektivní prvek! No prolezu ještě jiné sekce fora a snad něco najdu. Pokud ne, dojde na to nejhorší, a to bude zásah do kodu PS s vidinou složitého prokazování výsledku...

:cheese:


Je to pocin uzivatele haVaj , nekde ho tady najdes tak ho oslov.
Link to comment
Share on other sites

Napsal jsem mu PM, takže díky za echo!

Jinak hodlám upravit šablonu pro podkategorie tak, aby každá graficky prezentovala svůj druhový význam! Tedy např. modrá, červená, žlutá ap. je to díky tomu, že jsem zobrazování podkategorií zcela zrušil neb je považuji za zmatečné!

Pokud někdo chcete v jedné kategorii zobrazovat odlišné šablony dle druhu produktů, tak se ozvěte, čím více hlav na hromadě, tím lepší výsledek...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...