Jump to content

Přesměrování na "můj účet" místo pokračování - při plné registraci


shaft

Recommended Posts

Zdravím,

 

nevím, zda je to někde v nastavení nebo tak, ale vadí mi jedna věc. Když má zákazník v košíku zboží a klikne na Objednávka.

 

Typ procesu registrace: Standardní (vytvoření účtu a adresy)

Při plné registraci, kdy zákazník na začátku zadá email, dostane se na stránku, kde nyní vyplní veškeré informace - jméno,příjmení, email, adresu, společnost atd... a dá REGISTROVAT. Po tomto procesu - REGISTROVAT bych předpokládal, že se bude pokračovat v objednávce. Jenže ono po kliknutí REGISTROVAT se dostane na stránku my-account.php (můj účet). Poté opět musí najet na košík a dát objednávka a až poté pokračuje v objednávce.

 

Typ procesu registrace: Pouze vytvoření účtu

Při plné registraci, kdy zákazník na začátku zadá email, dostane se na stránku, kde nyní vyplní pouze jméno, příjmení, email a heslo - poté dá tlačítko REGISTROVAT. Nyní nám vytvoří účet, ale přitom krásně zůstaneme na stránce objednávky a pokračujeme dále v objednávce. TENTO DRUHÝ ZPŮSOB JE IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ, ale zase to tam píše, že musím vyplnit telefon i když tam není políčko na telefon. Takže u této varianty bych musel mít vypnutý povinný telefon, což se mi také nehodí.

 

Můj dotaz tedy zní:

 

Je možné nějak změnit přesměrování u Standardní registrace, aby se poté zobrazila stránka s pokračováním objednávky a né "můj účet" jako funguje u typu registrace "pouze vytvoření účtu"?

 

Nebo jak vypnout povinný telefon při vyplňování pouze na té zrychlené stránce, kde se vyplňuje email, jméno, příjmení a heslo, ale poté při zadávání adresy nechat telefon povinný?

 

Myslím, že by odpověď na tuto otázku pomohla více lidem.

 

Předem děkuji za pomoc.

 

Prestashop verze 1.5.2

Edited by shaft (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ahoj, mě by to taky pomohlo... našel sem tu topic s úpravou souboru Authcontroller.php pro nižší verzi presty, nicméně mam 1.5.3.1 a tam to tak neni, nebo mi to aspoň nefunguje...

Kdyby někdo věděl jak, dost by to pomohlo...

 

Taky sem se chtěl zeptat jelikož v nákupu bez registrace není možné přidat jinou doručovací adresu, jestli by to byl někdo schopnej zprogramovat, aby to vyjíždělo dobře i na fakturách, popřípadě kolik by to stálo...

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zdravím. Já zase potřebuji aby se po přihlášení zákazník dostal místo do my-account (přehled adres, objednávek...) přímo na stránku odkud se přihlásil. A funkce my-account byla přístupna pak pouze po kliknutí na svoje přihlašovací jméno. Řešilo se to tu někde? Nemůžu to najít  :(

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...