Jump to content

dam 10 euro tomu kdo mi nainstaluje na PS 1.1 slovencinu a bude aj v administracii a bez chybi :)


MrDjrmx

Recommended Posts

Ahoj dam 10 euro tomu kdo mi nainstaluje na PS 1.1 slovencinu a bude aj v administracii a bez chybi (na paypal) :)


Děláte si legraci?
V SRN je cena instaléra s hodinovou sazbou 100 EUR a Vy chcete dát 10 EUR za 4-5 hodin práce? Kdy už konečně v tom "Česko/Slovensku" dostanete rozum?

;-P

Ale vážně,
instalace PS není nic složitého, tady na foru najdete vše potřebné a když něco nebudeme vědět, tak to sem napíšeme (myslím tím Vás), takže další otázky?
Link to comment
Share on other sites

ti vole nemusis mi vykat ja nemam 40 let to sa ale neda naisntalovat ja to instlanem na en potom skusim nahodit sk a nejde to pak sem skousel nahodit vod zacatku instalace sk a neslo to muzu se na to vymrdat.--......

Link to comment
Share on other sites

a tech 10 euro som myslel ne pre nejake curaka co chce za nahodenie stranky 500 euro ale nejakyho slusnyho hocha kterej ochotne nainstaluje cms + sk a ja bich mu dal 10 eur ako symbolickou sumu...

Link to comment
Share on other sites

a tech 10 euro som myslel ne pre nejake curaka co chce za nahodenie stranky 500 euro ale nejakyho slusnyho hocha kterej ochotne nainstaluje cms + sk a ja bich mu dal 10 eur ako symbolickou sumu...



Již jen z Vaší konverzace musí číšit naprostá nevzdělanost a hloupost! Já Vám to instaovat nebudu, jen jsem napsal osobní názor, pokud hodláte i na nadála být vulgární, je to jistá volba nevychovanosti. A pokud někomu VYkám, je to čistě má věc, to tady řešit nemusíme.

Proto až dovršíte dospělosti, můžeme o PrestaShopu podiskutovat, zatím si umyjte ústa, zavazuje Vám tam trochu hovínek...

;-P
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...