Jump to content

Po dokonceni objednavky je prirazeno nesmyslne zbozi


mayday007

Recommended Posts

Zdravim osazenstvo a prosim Vas velice o radu.

 

Prestashop verze 1.4.7.3, mi dela tak trosku neplechu...

 

Jde o to, ze pokud udelam objednavku jako zakaznik, vse probehne v poradku tak jak ma. Ale v potvrzeni objednavky pro administratora shopu prijde oznamovaci mail s potvrzenim objednavky. A zde je chyba, v mailu je uvedena vzdy jedna polozka navic (iPod, iPhone - tyto defaultni produkty). Mail ovsem je na spravnou cenu jak ma byt, ale v objednavce je jednoduse polozka navic.

 

Zakaznikovi prijde potvrzovaci mail naprosto v poradku, ale pokud se on sam podiva pres svuj ucet na objednavku, tak v ni vidi to co ja v potvrzovacim mailu. Vzdy k objednavce sam system prida polozku, ale konecna cena, dph a dopravne je spravne.

 

Defaultni zbozi bylo z shopu smazano rucene pres BO.

 

Nekdo kdo by byl prosim ochotny mi poradit? Dekuji velice.

Link to comment
Share on other sites

Objednavky jsem smazal pres BO, stejne tak zakazniky.

 

Vzdy jse scenar stejny, udelam objednavku, vse OK. Oznamovaci mail o nove objednavce pro mne jako majitele shopu prijde opet s produktem navic (iPod / iPhone atp.), je to libovolne, nezavisle na tom co objednam, shop tam vzdy neco frkne.

 

Potvrzeni o objednavce ale zakaznikovi prijde dobre, bez pridaneho produktu. Pokud se koukne pres svuj zakaznicky ucet, vzdy tam vidi obchodem pridany nesmyslny produkt. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...