Jump to content
vekia

[moduł] Facebook like box za darmo

Recommended Posts

W pliku rightcolumn.tpl jest odwołanie do języka, czyli

js.src = "//connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3";

Dla potomnych i innych takich coś takiego jak adblock lub u block blokuje oryginalny moduł "Blok Lubię to na Facebooku v1.4.0 " oraz moduł z tego artykułu. 

#nie działa facebook moduł presta

Witam,

moduł po edycji w tpl po zmianach wyświetla się poprawnie w pl, ale pytanie do "PrestaShop Fanatic" jak edytować ten sam kod, aby aktualizował się automatycznie moduł w zależności od języka w przeglądarce lub po ip, robię sklep w języku czeskim i chciałbym aby moduł (patrz lewa kolumna ostatnia pozycja) sam się aktualizował względem wcześniej napisanych aspektów.

dzieki, męcze się z tym, ale no nie poradze sobie sam

http://kudowabutik.pl/cs/3-zena

nowa wersja została wydana!

- poprawki do procesu instalacyjnego

- nowa funkcja pozwalająca na wyłączenie procesu ładowania biblioteki facebook. Jeżeli Twój sklep korzysta już z jakiegoś modułu facebook - to kolejne ładowanie biblioteki jest niepotrzebne. Możesz teraz wyłączyć ładowanie tej biblioteki w związku z czym sklep będzie działał nieco szybciej.

Witam,

chciałbym się Ciebie zapytać o Twój moduł facebook. Na mojej stronie nie działa ani ten standardowy, ani Twój. W panelu sterowania zaś wyświetla mi panel facebook Twój i stockowy. A na stronie głównej nic nie ma. Stockowy pokazuje tylko napis "Śledź nas na Facebooku" a Twój znajdujący się nad panelem newslettera nie pokazuje się wcale. Czy mógłbyś zobaczyć w czym jest problem? moja strona www.e-zakupy24h.pl

Pozdrawiam,

reansys

nowa wersja modułu została opublikowana.

do modułu dodano drobne poprawki, dzięki którym działa on z PrestaShop 1.7

moduł przetestowano w PrestaShop 1.7 alpha 3,  - nowa wersja to solidny grunt pod przyszłe oficjalne wydania prestashop w wersji 1.7, które dodatek z cała pewnością będzie wspierał

Gdzie znajdę plik rightcolumn.tpl ?

W module modules/blockfacebook nie mam nic takiego.

Mylisz moduły blockfacebook to natywny moduł, a z tego wątku moduł się nazywa likeboxfree.

otóż to
/modules/likeboxfree/rightcolumn.tpl

To w takim razie nie wiem, jaki mam moduł, bo nie mam modułu likeboxfree :)

Wiec nie wiem, jaki to moduł mam na stronie. 

Ale nic, jakoś dojdę do tego, założyłem inny wątek.

Sprawdź do jakiego hooka jest moduł przypisany i czy taki hook w ogóle jest w szablonie.

Możesz podpowiedzieć jak to sprawdzić? ;) 

W moduły > pozycje > sprawdzisz do jakich hooków jest moduł przypięty, obstawiam że wcześniej go skonfigurowałeś?

Już wiem o co chodzi, działa na podstronach, Dzięki za pomoc
Myślałem, że będzie wysuwany. Mój błąd :) 

Witam

Co muszę zrobić aby ten moduł wskoczył na pierwsze miejsce w stopce? Póki co wygląda to u mnie tak jak na screenie. Presta 1.6.0.14, szablon NewYork od Fieldthemes

post-1274736-0-39951500-1465838365_thumb.jpg

Moduł zainstalowałem, ale nie wyświetla się ani w pozycjach, ani na podstronach. Gdzie szukać problemu? Presta 1.6.1.6

przejdź do moduły > pozycje > przeszczep moduł

spróbuj dodać like boxa np. do lewej kolumny

następnie sprawdź czy wyświetla się na liście modułów w pozycji "displayLeftColumn" (moduły > pozycje)

Ok, zatem moduł można podpinać pod wybrane hooki poprawnie.

Teraz problem z wyświetlaniem się: czy sklep ma lewą kolumnę aktywną ?

czy został skonfigurowany kod języka, czy podany został link do fanpage a nie prywatnego profilu?

Moduł jest widoczny w pozycjach, w bo poprawnie wyświetla fanboxa, z obojętnie jakimi danymi.

tutaj chodzi o przekonfigurowanie języka w pliku php modułu? Bo w opcjach nic takiego nie widzę.

tutaj chodzi o przekonfigurowanie języka w pliku php modułu? Bo w opcjach nic takiego nie widzę.

nowa wersja wydana

- poprawki do strony konfiguracyjnej modułu, dodane brakujące oraz nowe tłumaczenia

Witam

Wersja prest 1.4.8.2 - moduł nie wyświetla się. Obecnie jest ustawiony po prawej stronie. Cache był czyszczony (tools/smarty/compile). Adres strony www.ekaliber.pl

Witam

Wersja prest 1.4.8.2 - moduł nie wyświetla się. Obecnie jest ustawiony po prawej stronie. Cache był czyszczony (tools/smarty/compile). Adres strony www.ekaliber.pl

według to co widzę na wskazanej stronie, to moduł nie jest skonfigurowany

Vekia i co o tym sądzisz?
Na stronie głównej mam kod i się nic nie wyświetla...

<div style="display:block; clear:both; border:1px solid #; ">
<iframe src="//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=&width=&height=&colorscheme=&show_faces=&show_border=false&stream=&header=" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:px; height:px;" allowtransparency="true"/>

wygląda to tak, jakby nie była dołącana poprawna bilbiotka facebook

moesz włącyć tę opcję: "facebook library"

TnLa3Sa.png

dodatkowo, być może będize trzeba odnaleźć niepoprawną bibliotekę fb i ją wyłączyć. zacznijmy od "facebook library" :-)

Pomogło :) Plus wyczyszczenie cache'a. Dziękuję.

Edit:
Zauważyłem że mam w języku angielskim, oraz nie zgadza się liczba lubiących. Najprawdopodobniej pokazuje ile znajomych lubi a nie całkowitą ilość polubień.

Edited by flamaster (see edit history)

najprawdopodobniej chodzi o to, że likebox pokazuje tylko polubienia "nie ukryte" przez lubiących.

Ustawienia prywatności na fb pozwalają na wyłączenie pokazywania "lubianych" fanpage, gdy ktoś tę opcję włączoną, wówczas nie pokazuje się w oknie likebox

To nie jest związane z ustawieniami prywatności. Sprawdziłem.
U mnie na 202 lubiących wyświetla się tylko jeden. U kolegi wyświetla się 88 z 202. Czyli tylko wyświetla liczbę lubiących ale spośród znajomych.

Witam,

Mam mały problem odnośnie modułu. Mianowicie zainstalowałem moduł niby wszystko powinno działać. Pozycja została przypisana ale like box mi się nie wyświetla.

Korzystam z prestashop 1.7

Pozdrawiam

http://pokazywarka.pl/xxbzbm/

Edited by szyman (see edit history)

Witam, mam podobny problem jak kolega wyżej, także zainstalowałem lecz się nie wyświetla.

moduł należy skonfigurować tj. włączyć aplikację fb

wyglada na to, że sklepy nie wykorzystują żadnej biblioteki facebook w związku z czym likebox nie moze zostać zainicjowany.

A jak mogę włączyć bibliotekę facebooka w prestashop ?

A jak mogę włączyć bibliotekę facebooka w prestashop ?

Wystarczy zaznaczyć w konfiguracji modułu: Facebook library

Witam

Zainstalowałem moduł, ale niestety nie wyświetla się na stronie www.hydraulicznie.pl nawet nie ma podglądu na preview, kiedy zmienię adres np. na prestashop to wszystko jest ok. Kombinowałem już na różne sposoby, przeglądając cały temat i stosując to co jest opisane, ale w dalszym ciągu jest problem. Bardzo proszę o pomoc.

image.thumb.png.c66f8ee115d0b22705c2cbd42b852a1f.pngimage.thumb.png.c9f6cb42d03dea1ef21f8ec7f6a919b2.png