Jump to content

Γιατί δεν μπορεί να διαγραφεί το προϊόν?


stathopon1@

Recommended Posts

Δεν ξέρω φίλε Στάθη πώς λύνεται το θέμα σου διότι εγώ δεν έχω κανένα προϊόν στη ΒΔ, έβαλα 1.5.2 και το παραμετροποιώ και δεν έχω κανένα ΜΙΣΗΤΟ ΜΗΛΟ επάνω.. και τώρα που το λέω κάτσε να σβήσω και τα slides και να βάλω Linux.... Μπορείς να πεις τα βήματα που ακολούθησες; Πρώτα απ' όλα έκδοση που δουλεύεις, αν έκανες καμιά "μαλακία" μοναχός σου άθελα σου και αν έκανες αναβάθμιση ή κανονική εγκατάσταση..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα και χρόνια πολλά!

 

Λίγο παλιό το ερώτημα αλλά παραθέτω link στο αγγλικό section, μήπως βοηθήσει και άλλους Έλληνες PrestaShoppers:

[sOLVED] Error when I'm trying to delete iPod touch product from back office

 

Εν συντομία: πρέπει να αλλάξουμε το status της demo παραγγελίας από τον demo πελάτη John DOE σε "Cancelled" και μετά μπορούμε να σβήσουμε το demo προϊόν και/ή τις demo κατηγορίες.

Edited by parsifal (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!

 

Λίγο παλιό το ερώτημα αλλά παραθέτω link στο αγγλικό section, μήπως βοηθήσει και άλλους Έλληνες PrestaShoppers:

[sOLVED] Error when I'm trying to delete iPod touch product from back office

 

Εν συντομία: πρέπει να αλλάξουμε το status της demo παραγγελίας από τον demo πελάτη John DOE σε "Cancelled" και μετά μπορούμε να σβήσουμε το demo προϊόν και/ή τις demo κατηγορίες.

 

Ναι αυτό ισχύει.. Διότι όταν εκκρεμεί "παραγγελία" με προϊόντα που υπάρχουν στο κατάστημα, αν σβυστούν τα προϊόντα με τι θα συνδεθεί η παραγγελία μετά;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...