Jump to content

verze 1.5.1 - Dobírka


Shottik

Recommended Posts

Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat, zda-li už jste někdo řešil platbu na dobírku v nové verzi (1.5.1)? Pročetl jsem forum, ale našel jsem jen odkazy týkající se starších verzí. U sebe v obchodě jsem to zatím řešil pouze pomocí standardních modulů tak, že jsem si vytvořil dva dopravce - Česká pošta - Platba na účet a Česká pošta - Platba na dobírku, u kterého jsem cenu dopravy zvedl o cenu dobírky. V následném kroku objednávky pak musí zákazník potvrdit svoji volbu kliknutím na zvolený způsob platby, což není úplně uživatelsky příjemné a hlavně pochopitelné (vyzkoušeno na blonďatých kolegyních :-). Přečetl jsem forum a vyzkoušel mnoho modulu CashOnDelivery, Ship2Pay nebo Dobírka, ale ani jeden nepracuje ve verzi 1.5.1 bez chyb.

Děkuji předem za jakoukoli radu jak to udělat lépe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zdarma ke ztažení

- nastavitelné dobírečné

- vazba na dopravce

- dobírečné zdarma od...

- testováno na 1.5.0.19 a 1.5.2

 

Prestashop dobírka pro 1.5 s nastavitelným dobírečným

 

 

Ahoj. Skusal som to stadial stiahnut, pise mi to, ze link mi bol poslany na email a pritom ziaden odkaz nepresiel, len nejaky informacny email. Nemohol by si to prosim ta zavesit sem, pripadne poslat na email [email protected]?

Dik

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

díky za modul! Rád bych se ale zeptal:

 

Složka toho modulu se jmenuje "cashondelivery". V modulech šopu ale složka stejného názvu už existuje. Co s tím? Hrátky s přejmenováním, přepsáním, atp. nikam nevedou.

 

Dokázal bys poradit?

 

Děkuju.

 

{Presta 1.5}

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Modul je to skvělý, ale mám problém. Jakmile potvrdím objednávku na dobírku, hlásí mi to /index.php?fc=module&module=cashondelivery&controller=validation

 

Nevíte, kde je problém? Zkusil jsem odinstalovat a nainstalovat, nepomohlo to.

 

Teď jsem to pro jistotu ještě projel a na mém eshopu to funguje v pohodě. Kde by mohla být chyba netuším, možná chybějcí nějaké přesměrování po této stránce..

Link to comment
Share on other sites

Teď jsem to pro jistotu ještě projel a na mém eshopu to funguje v pohodě. Kde by mohla být chyba netuším, možná chybějcí nějaké přesměrování po této stránce..

 

Nevíš prosím, kde bych to mohl upravit?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I found a Workaround for PS1.5.2!

I changed in cashondelivery.php Line 587

if(Tools::version_compare(_PS_VERSION_, '1.5.2'))
  $new_history->changeIdOrderState((int)$id_order_state, (int)$order->id, true);
else
  $new_history->changeIdOrderState((int)$id_order_state, $order, true);

.. in ..

if(Tools::version_compare(_PS_VERSION_, '1.5.2'))
 $new_history->changeIdOrderState((int)$id_order_state, $order, true);

and his works!

Edited by Stoik (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dá se tento modul nastavit tak, že pro Českou poštu bude dobírečné 30Kč a pro vyzvednutí na prodejně zdarma?

Teď to mám tak, že když zvolím dopravce Českou poštu a typ platby dobírkou, tak OK. Ale pokud zvolí "dopravce" Vyzvednutí na prodejně, tak kupujícímu nabízím tuto službu bez dobírečného, tedy zdarma.

Nevím jak to nastavit - zda to lze, díky.

Link to comment
Share on other sites

Dá se tento modul nastavit tak, že pro Českou poštu bude dobírečné 30Kč a pro vyzvednutí na prodejně zdarma?

Teď to mám tak, že když zvolím dopravce Českou poštu a typ platby dobírkou, tak OK. Ale pokud zvolí "dopravce" Vyzvednutí na prodejně, tak kupujícímu nabízím tuto službu bez dobírečného, tedy zdarma.

Nevím jak to nastavit - zda to lze, díky.

 

Doporučuju u možnosti převzetí na místě nastavit cenu normálně v rozsazích jako u každého jiného dopravce a následně použít modul Hotově, který tu někde najdeš. Viděl bych to jako nejlehčí cestu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dá se tento modul nastavit tak, že pro Českou poštu bude dobírečné 30Kč a pro vyzvednutí na prodejně zdarma?

Teď to mám tak, že když zvolím dopravce Českou poštu a typ platby dobírkou, tak OK. Ale pokud zvolí "dopravce" Vyzvednutí na prodejně, tak kupujícímu nabízím tuto službu bez dobírečného, tedy zdarma.

Nevím jak to nastavit - zda to lze, díky.

 

Od toho je modul pro osobní odběr:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Doporučuju u možnosti převzetí na místě nastavit cenu normálně v rozsazích jako u každého jiného dopravce a následně použít modul Hotově, který tu někde najdeš. Viděl bych to jako nejlehčí cestu.

 

Díky moc vyzkouším

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Modul je to skvělý, ale mám problém. Jakmile potvrdím objednávku na dobírku, hlásí mi to /index.php?fc=module&module=cashondelivery&controller=validation

 

Nevíte, kde je problém? Zkusil jsem odinstalovat a nainstalovat, nepomohlo to.

Mám zřejmě stejný problém ... po potvrzení dobírky se zobrazí prázdná stránka s adresou www.eshop.cz/module/cashondelivery/validation

Objednávka proběhne správně, ale zákazníka by to nechalo na této stránce.

Podařilo se to někomu oprtavit?

 

Díky (btw PS 1.5.2, bez úprav jádra, dobírka od prestahost.cz)

Link to comment
Share on other sites

Mám zřejmě stejný problém ... po potvrzení dobírky se zobrazí prázdná stránka s adresou www.eshop.cz/module/cashondelivery/validation

Objednávka proběhne správně, ale zákazníka by to nechalo na této stránce.

Podařilo se to někomu oprtavit?

 

Díky (btw PS 1.5.2, bez úprav jádra, dobírka od prestahost.cz)

 

Tak mám dost podobný problém (jsem na 1.5.3, multistore). Objednávka se vytvoří, ale nebsahuje žádné zboží.... a skončí se s prázdnou stránkou na www.eshop.cz/module/cashondelivery/validation. Přestalo to fungovat po upgrade na 1.5.3.1

Edited by Jiri FAMiNE Cermak (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Já mám čistou novou instalaci 1.5.3 a to je pro mě tedy velký problém. Tak doufám, že se brzo objeví upgrade, budu za něj moc vděčný.

 

PRESTAHOST.CZ právě vydali novou verzi pro 1.5.3 (už jsem to otestoval). DÍKY MOC :-)

 

http://prestahost.eu/prestashop-modules/cs/21-dobirka.html

Edited by goatee2905 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...