Jump to content

[Vyřešeno] Změna Téma (Themes, templates, šablon)


devo

Recommended Posts

Ahoj. Nestalo se to někdy někomu? Ještě dopoledne jsem radostně vyměnil Téma ve verzi 1.1 a teď když dělám totéž (se stejnou šablonou!), nejde to ani náhodou. Po výběru jeho ikony a volbě "Uložit" se to hned v BO vrátí na to defaultní theme a v FO pochopitelně žádná změna.

Jediné, co jsem mezitím dělal je obnova všech souborů a celé databáze z verze před několika dny, kdy tam ještě nové theme nebylo ani nakopírováno. Ale celá obnova proběhla naprosto regulérně. Tak hledám, kde nic tu nic a nevím...

Link to comment
Share on other sites

Kdyby bylo všechno tak jednoduché!! :-) Funguje. Jasněže to bylo nastavením CHMOD. (Na svoji obranu musím říci, že ty tři hoďky, co jsem nebyl u kompu, přesně na tohle myslel, že to musí být právy zápisu na nějakém souboru nebo adresáři, když je jinak všechno stejné. Ale stejně bych to nedal dohromady (neboť nevěděl kde...).

Moc díky Kaspi!

Ještě doplním: byl to tedy soubor settings.inc.php a měl chmod 644. Změnil jsem na 666. Je to takto ok? A hlavně: jaké další soubory adresáře je třeba kvůli chmod zrevidovat? Možná se to stalo při restore ještě na jiných místech a nerad bych se nechal zase zaskočit :)

Link to comment
Share on other sites

Prosim, nevite, co s tou cestinou? Z rozbalovaciho menu "Jazykove volby" zmizela a v seznamu jazyku vyse je u ni trojuhelnik. Stalo se to po restore zalohy souboru a zmene Thema (viz. vyse). Nekde jeste nastavit prava zapisu? (Vsechno pred tim 100% fungovalo!)- Diiiky.

Link to comment
Share on other sites

To je tím, že tě nekde chybí nějaký soubor cs.php.. Když sis hrál s themes tak se podívej do aktuílní šablony -> lang a zde bude podle mě čeština chybět. Pokud ne tak hledej někde jinde.. V modulech myslím ale že presta to nebere takže zbýval by už jen překlad celkového shopu a nebo mailů.

A jestli to není tímto tak potom jedině nějaká chybka v databázi ikdyž to pochybuji ;-)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, těch temat jsem tam měl víc, jak jsem to furt zkoušel a zkoušel. V jednom opravdu cs nebyla. Znovu jsem cs.php všude do themat nauploadoval a ejhle - šla zapnout a funguje :)

Díky za vytrvalou podporu! Pomohla. P.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...