Jump to content

1.5.1.0 frissítés után a képek nem jelennek meg


Godzilla

Recommended Posts

Sziasztok,

 

Megint új kérdéssel fordulok hozzátok. Most frissítettem az oldalt és frissítés után a vevő oldalon nem jelenek meg a képek. Megnéztem hogy milyen url-en kéri a képeket de olyan könyvtár nem is létezik.

Hogy lehetne ezt a hibát kijavítani.

A válaszokat előre is köszönöm.

 

Úgy néz ki meg is oldódik a képek problémája, újra kellet őket generálni. Legalábbis elkezdtem és már egy már megjelenik.

Edited by Godzilla (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Nekem nem kellet.

A problémám azért még nem teljesen oldódott meg mert elég sok termék van az oldalon és nem mindet csinálta meg, de azóta nem volt időm foglalkozni vele. Mondjuk én figyelmen kívül is hagytam ezt a menut, de majd megnézem.

 

Igen be van kapcsolva. Először én is erre gyanakodtam és kikapcsoltam, de nem segített. Most megnéztem és úgy nézem megcsinálta mindet csak az olyanokat nem amin nincs kép és nem adja vissza azt a képet ami eddig volt azoknál ahol nem voltak képek.

Edited by Godzilla (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Nálam az újragenerálás nem oldotta meg a problémát. Ha be van kapcsolva a keresőbarát URL nem jelennek meg a termék képek. A korábbi verziókban is volt ilyen gondom de ott egy újragenerálás valóban megoldotta. 1.5.1-nél nem megy. Már minden beállítást kipróbáltam amit gondoltam. További ötlet?

Link to comment
Share on other sites

van a Preferences/Images alatt egy move images

ez annyit tesz, hogy fa struktúra szerint külön könyvtárba tesz minden kép fájlt

ha beállítod utána kicsit feljebb ezt is no-ra kell tenni:Use the legacy image filesystem

 

sztem lehet ez lesz a gond

Link to comment
Share on other sites

Azért láttad jónak mert kikapcsoltam a SEO-t így megjelennek a fotók. A kép mappáknak 777 jog van adva. Te 1.5-t használsz? Nálad működik a SEO ilyen formában? Átmehetünk a beállításon? Privátba küldök egy mail címet. Úgy könnyebb.

Link to comment
Share on other sites

Nagyon köszi ferinek a segítséget, megoldódott a problémám! Elküldte a saját teszt 1.5 rendszerének .htaccess állományát. Ezt feltöltve a szerverre úgy tűnik megoldódott a problémám.

Csináltam utána egy kép újragenerálást és most minden fotó megjelenik minden oldalon.

A gond ott jelentkezhetett, hogy nem volt elsőre teljes írási jogosultság adva az állományra és korábban kicsit átszerkesztettem, amellyel valószínűleg problémát jelentettem a rendszernek a fájl újraírásánál.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...