Jump to content

Sepete Ekle Kasaya git boş çıkıyor

Recommended Posts

• 1 month later...

osman bey;

tema javascript uyumsuzluğu hataları olabilir. bende bu hata bir ara olmuştu ek atrubute modulunda çakışma filan olmuştu.

default temadada aynı sorun oluyormu??

isterseniz site adresini bana pm olarak gönderin ben bir bakayım. oluşan cookilere.

• 3 months later...

osman bey;

tema javascript uyumsuzluğu hataları olabilir. bende bu hata bir ara olmuştu ek atrubute modulunda çakışma filan olmuştu.

default temadada aynı sorun oluyormu??

isterseniz site adresini bana pm olarak gönderin ben bir bakayım. oluşan cookilere.

Bendede aynı sorun var Tahminim modülleri konfigüre edip eklediğimde adres bilgileriniz belirlenmiş olmalı diye bir uyarı çıkıyor ve ondan sonra satışada modül eklememe de izin vermiyor bir türlü çözemedim. ilgilenirseniz sevinirim.

• 1 month later...

Ürün sayfasından sepete ekle butonuna basıyorum ürün ekleniyor. Sepetten kasaya git dediğimde sepetiniz boş uyarısı çıkıyor sebebi ne olabilir ?

Merhaba

Bu sorunun sebebini daha önce başka başlıklarda yazmıştım. Bu aslında bir çerez sorunu.

if(!$id_shop)
$id_shop = Configuration::get('PS_SHOP_DEFAULT');

yapısından kaynaklanıyor. Yani sepetin ait olduğu mağaza karışıyor. Daha çok Chrome tarayıcısında görülen bir problemdi.

Çözümü ile ilgili herhangi birşey yazmıyorum. Çünkü yeni versiyonlarda zaten çözülmüş. 1.5.0 serisinde vardı.

Herkese iyi e-ticaretler.