Jump to content
looserjack

Presta 1.4 %100 türkçe

Recommended Posts

Temamda kullanılabilinir sürüm olarak ;

PrestaShop Engine: 1.4.4.x

PrestaShop Compatibility: 1.4.4.x

yazıyor, verdiğin linkte 1.4.7.0 %96 1.4.8.2 % 90 çeviri var. Hangisini yüklemem daha mantıklı olur ?

bence 1.4.8.2 'u yükle. o %10 ekisklik birkaç modul eksik, senin için fazla bir problem oluşturmayacaktır.

komple??? dil paketini adminden import edin türkçe olur.

Dil Paketi bu sadece , Ben komple istemiştim :)

Buradan güncel versiyonu (şu an 1.5.0.17) indirebilirsiniz, içerisinde Türkçe de mevcut yönetim panelinden aktifleştirebilirsiniz, dil dosyasına da zaten ulaşmışsınız, dilerseniz harici bir dil dosyasını da import ederek kullanabilirsiniz.

pardon Safa bunu demek istemiştim gece uykusuzluk haliyle yazınca o kadar oldu :) teşekkürler shnslmz istediğim buydu. Temam 1.4.4 ama bu 1.5 lerde uyumluluk modu oldugunu söyledi mahmut bey onu deneyeceğim şimdi umarım modumuzu tutururuz.

pardon Safa bunu demek istemiştim gece uykusuzluk haliyle yazınca o kadar oldu :) teşekkürler shnslmz istediğim buydu. Temam 1.4.4 ama bu 1.5 lerde uyumluluk modu oldugunu söyledi mahmut bey onu deneyeceğim şimdi umarım modumuzu tutururuz.

Doğrudur ben dedim :)

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More