Jump to content

Problem s kombinacema a kosikem


vitulak

Recommended Posts

Muzete mi prosim nekdo poradit? Mam takovy problem: Naistaluji jakoukoli verzi (krome 1.2, kde to funguje) prestashopu (od 1.1.01 - 1.1.0.5) a jiz po instalaci s preddefinovanym zbozim, kdyz vyberu zbozi iPods , dale iPod touch a vyberu jakoukoli moznost velikosti disku (8Go, 16GO, i 32Go) a vlozim do kosiku, tak se mi vzdy vlozi do kosiku prvni moznost s tim defaultnim attributem - moznost 8GO, ikdyz vyberu treba 16GO.
Zjistil jsem to, kdyz uz jsem mel obchod skoro hotovy a zkousel delat nabidku napr. na tricka ruzne velikosti a barvy, ze se mi vybrala vzdy jenom prvni moznost. a do kosiku nesla vlozit jina.
Mozna je to nejaka moje hloupost nebo malickost, ale zkousel jsem naistalovat i verzi 1.2 ,kde mi to normalne funguje, ale chtel bych verzi 1.1, pro ktery mam jiz udelany design. Dekuji za pripadnou odpoved.

7808_LlfMMhkpVhTpuOIyBoPG_t

Link to comment
Share on other sites

Mám verzi 1.1.0.5 . PHP verzi nevím , ale měl jsem starší i novou a vliv na Prestu to nemělo. Jediné, co mi v obchodě dělalo potíže byl firewall, nechtěl povolovat javascript, i když byl ve firewallu povolený, tak si pamatuji, že jsem se vztekal dlouhou dobu nad tím,kde je problém (nevěděl jsem navíc, že to dělá firewall). Když jsem přidal něco do košíku, tak žádná změna neproběhla, musel jsem aktualizovat okno, abych viděl přidání.

Link to comment
Share on other sites

Těžko ti mohu poradit takhle na dálku, když jsem ten problém neměl. Jediné, co ti mohu napsat, že v Prestashopu to není, pokud jsi tam nic neměnil a instaloval normálně. Myslel jsem, že to bude PC, ale když píšeš, že jsi to zkoušel na různých PC, které neměly nic společného, tak zbývá jen něco, co všem těm instalacím je společné.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj kluci, tak vyreseno. Kdyz jsem zjistil, ze u vas to normalne jede, tak jsem dal na vase rady a zacal hledat problem u sebe. Vypnul jsem uplne vsechny ochrany a zkusil nakopirovat asi po desate vsechno znovu. Najednou to fungovalo. Hledal jsem potom duvod a zjistil jsem, ze z nejakeho zahadneho duvodu me neprosel pres firewall (Zone alarm) jeden sobor z themes/prestashop/js/product.js, takze jeste jednou mockrat dekuji za pomoc pri reseni problemu. Ahoj Karel

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...