Jump to content

Canlı Destek Online Müşteri Hizmetleri

Recommended Posts

Arkadaslar Merhaba,

Internet Siteleri, daha doğrusu e-ticaret sitelerinde müşteri/satıcı iliskisini en kısa mesafeden kurabilen, müşterilerin hangi üründe gezdigini görebileceğiniz, otomatik olarak istediğiniz mesaji gönderebileceğiniz tavsiye edebileceğim çok güzel bir program. Livezilla 3.3.2.2 Sürümü Ücretsizdir. herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. yalnızca güncelleme yapmayın yeterlidir. Güle Güle Kullanın

Başaran NET | Araç Kiralama | Oto Kiralama | Eczane

Edited by BasaranNET (see edit history)

• 2 weeks later...

Merhabalar,

Zopim programını daha önce hiç kullanmadım ama ücretsiz kullanacaksanız dilediğiniz gibi özgürce hareket edemiyorsunuz.

Kaynaklara kısaca bir göz attığımızda:

Zopimi 14 gün boyunca istediğiniz gibi (yani istediğiniz değişikleri yaparak) kullanabilirsiniz. Ancak 14 gün sonunda sizden zopimi satın almanızı istenecektir. Zopimin istediğiniz paketini kullanabilirsiniz. Ama para vermek istemiyorum diyiyorsanız, üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadan..

Mibew ile basit bir kıyaslama yapacak olursak:

Mibew tamamen ücretsiz ama Zopim 'de kısıtlama var; ücretsiz kullanım üzerinden bakacak olursak, mesala Mibew 'de dilediğiniz gibi departman oluşturabilirsiniz ama Zopim 'de bu işlemi yaparsanız 14 gün sonra lisans uyarısı verecektir.

Ücretli kullanmak isterseniz de güzel bir programa benziyor dilerseniz deneyebilirsiniz.

Burada kısaca yorumlanmış Türkçe bir kaynak mevcut.

• 3 weeks later...

Üstadlarım Canlı destek yazılımlarını kullandığınız zaman sepetime gidince güvenlik açığı veriyordu . Acaba bu bahsettiğiniz modüllerde veriyormu. Yada canlı desteği sepetim bölümünden nasıl kaldırabiliriz. Değerli Bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

• Like 1

Sepet içerisinde SSL çalışmaktadır. Hata almamak istiyorsan canlı destek programlarını https:// li bir url altında calistirmayi deneyebilirsin. bu sekilde herhangi bir hata ile karsilasmazsin ve guvenlik acigi da olmaz.

Araç Kiralama | Basaran NET

Edited by BasaranNET (see edit history)

• 5 weeks later...
  • 1 month later...

Merhabalar,

Varsayılan ayarlarda bu mevcut zaten, açılan ürünün ya da sayfanın ismi title 'a otomatik eklenir. Yaşadığınız sorun belki temanızdan kaynaklanıyor olabilir.

selam

title barda ürün ismi ve kategori isimleri gözükmesi için ne yapabilirim

Bunun için ayrı bir başlık açabilir misiniz ?

node.js ve jabber/xmpp yöntemlerini araştırıyorum, pidgin'le kullanabileceğim birşeyler. Öneriniz varsa sevinirim.

pidgin'i kullanan pek kimse yok bizim ülkemizde. Ama bildiğim kadarıyla zaten web server eklentileri var. Eklentinin ismini hatırlamıyorum ama basit XML data transaction yapan bir js dosyası vardı.

• Like 1

Mahmut bey mibew kurulumunu daha detaylı ve resimli anlatımınnı rica etsek bir başlık altında anlatmanız mümkünmü ... Forumda verilen resimli anlatım linkleri çalışmıyor. Kendi sayfasında prestashop kurulumu anlatılmıyor. Yada ben bulamadım :)..

Mahmut bey mibew kurulumunu daha detaylı ve resimli anlatımınnı rica etsek bir başlık altında anlatmanız mümkünmü ... Forumda verilen resimli anlatım linkleri çalışmıyor. Kendi sayfasında prestashop kurulumu anlatılmıyor. Yada ben bulamadım :)..

Onu yapacak kadar vaktim yok. Hatta aynı vakitte bir canlı destek sistemi yazabilirim sanırım. :)

İndirdiğiniz arşivde readme dosyası var orada anlatılıyor. Ayrıca sitesinde de kurulum bilgisi mevcut.

• Create New...