Jump to content

[Rezolvat] Problema autentificare FO


bluestyle

Recommended Posts

Salut. Mi-am creat un cont pe site, a functionat perfect, insa dupa cateva zile cand am incercat sa ma reautentific, nu mai functioneaza. Nu primesc nici o eroare, nici in browser nici in error log... DUpa ce introduc emailul si parola, apas Autentificare si ma intoarce la aceeasi pagina: http://www.petshop-a...back=my-account

Edited by bluestyle (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Credeam problema rezolvata insa nu este asa. Se pare ca de fiecare data cand doresc sa ma reautentific in FO, trebuie sa golesc cache-ul browserului. Asta nu este ok. Ce vor face toti clientii site-ului? Trebuie sa explic fiecaruia ca este nevoie sa isi goleasca cache? Este clar ca o mare parte dintre ei nu au cunostinte in domeniu. Trebuie sa existe o rezolvare a acestei probleme...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stiu cum se goloseste memoria cache, atat a site-ului cat si a browserului. Dar nu am rezolvat nimic, daca ma reautentific de mai multe ori in FO, iar trebuie sa sterg cache din browser, pt ca altfel nu ma mai pot autentifica. Daca clientii mei vor intampina aceasta problema? Trebuie sa explic fiecaruia cum sa isi stearga cache din browser?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...