Jump to content

frissítés 1.5.0


mtom75

Recommended Posts

Tegnap este felfrissítettem a shopot 1.5..17-re ami az admin felület alatt volt ajánlva.

 

Amikor beállítottam, hogy a régi adatbázis prefixet használja onnantól kezdve nem tudok a shophoz hozzáférni, nem jön be semmi egy üres oldal kapok.

Admin felületre nem tudok bejelentkezni.

Hogy tudnám visszahozni?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Háát, mi is így jártunk, most szeretnénk frissíteni 1.4.9-ről 1.5.2-re, mentettünk, a szükséges mappákat visszamásultuk, s nem engedi végigvinni a frissítést, azzal a hibával, hogy ilyen adatbázis már van. Most már be sem enged az adminba.

Ott tartunk, h törlünk mindent, s direktbe 1.5.2-t telepítünk.

De mit tudunk kezdeni a felvitt termékekekkel, beállított emailekkel stb?

Hogyan tudom szerintetek működőképessé varázsolni?

Link to comment
Share on other sites

sziasztok

lehet, hogy nem pont ide kéne, de nem találtam mást.

1.3-ról 1.4-re frissítettem.

nagyjából rendben is lenne, de pl a termékeket nem látom a termék csoportban.

A közvetlen linkek mennek, kiírja a csoport tetején, hogy hány termék található, de lista nincs.

 

olyan, mint ha nem lennének kategoriában, pedig vannak. a termékadatlapon nem is látom a kategória besorolást, ha új terméket hozok létre, akkor sincsenek kategóriák.

sőt... ha létrehozok kategóriát, az nem jelenik meg a fronton, csak az adminban látom. :(

SOS HELP pls!

Ötlet?

Előre is köszönöm.

Edited by feldike (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

nem kompatibilisek az egyes verziók moduljai

elég régi az 1.3-as verzió, nem érdemes így frissíteni.

1.5.2 az új, azt lenne érdemes használni

vissza kéne tenni a régi verziót és lementeni a termékeket és utána az új shopra beimportálni.

na meg persze a téma se lesz kompatibilis

ha nem tudod megcsinálni érdemes lesz vkivel megcsináltatni, mert nem egyszerű dolog

Link to comment
Share on other sites

értem... csak hát azt írták, hogy sima ügy, többen is reagáltak, hogy rendben volt.

Én buktam egyenlőre. Most azt se tudom, hogy rakom vissza alá a régit.

Ha vissza másolom a régit, akkro az admin menni fog? és be tudom importálni a termékeket?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Nekem olyan problémám lenne, hogy felraktam az 1.5.2-es verziót, és csv-ből importálom a termékeket, a képek linkje is ott van megadva ugye, és nem hozza létre a termék képét, csak a kis képeket. valami ötlet?

 

alap témát használod?

Link to comment
Share on other sites

csv-t excel-el raktam össze. a téma nem alap, hanem az előző verzióból átraktam, mert az már eléggé testre volt szabva. Lehet, hogy az a baj? mert magát a file-t se hozza létre.

 

köszönöm, tényleg a sablonnal volt a baj.

Link to comment
Share on other sites

még1 problémám lenne. beállítottam az utánvétes szállítást, meg mindent. ha beregisztrált felhasználóval rakok valamit a kosárba, akkor minden rendben van, de ha vendégként rakok valamit a kosárba akkor kiírja, hogy ingyenes szállítás. ezt hol lehet beállítani?

Link to comment
Share on other sites

madrol, megmutatod nekem a felépítését? Nekem is abban van meg, ráadásul egy korábbiból exportálva, s mégsem fogadja. Nem tudom, hogy hol lehet a baj.

 

nem tudom milyen felépítésre gondolsz, simán xls-t elmentettem másként csv-be, és importnál beálítottam a megfelelő értékeket.

Link to comment
Share on other sites

Igen. A feltöltés sikeres is, vagyis ezt jelzi ki. Az azt követő oldalon be kell állítani valamit? Szerintem ott valamit látnom kellene valami mást is:

"Mentés és a megfelelő konfiguráció betöltése" : ide mit kell írnom?

"Állítsd be mindegyik oszlop értéktípusát": hát ez sem egyértelmű számomra

Edited by monikam25 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Még egy kérdésem van...

El van mentve minden az 1.4.9-ből, s ezek között hol keresem a cms-ként felvitt oldalak kódját (nem találolom) ? Elkövettem azt a hibát, hogy a beillesztett kódokat nem mentettem el, miután megcsináltam dreamweaverben. Esetleg az összes cms oldalt át tudom vinni valahogy?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...