Jump to content

Přátelská URL fungujou, ale relativní cesty z FO v bloku "Prohlédnuté produkty" ne


devo

Recommended Posts

Zdravím. Pro mne záhada: Mám zapnuto "Přátelská URL" a všechno jsem postupně odladil tak, že Nice URLs fungujou dobře, kromě asi jediného(?) místa: V bloku "Prohlédnuté produkty" má produkt cestu a href="//24-muj-zlutoucky-kun.html" , coz nefunguje - neboli nevede nikam. Ale například na stejné stránce pod "Novinky" to bezpromlémově funguje (cesta a href="/24-muj-zlutoucky-kun.html"). Nemá prosím někdo ponětí, kde se tam vzalo to lomítko navíc, které dělá problém? Jestli je to dotaz naivní, tak se omlouvám :-) V každém případě díky!

7699_Uml8JriL6vi22Qe8xkTV_t

Link to comment
Share on other sites

"Standardní kategorie" určena je - nicméně, je to "Startseite", která se mi nabízí se mi implicitně při vkládání nového produktu. (Teda, je podivné, že právě tahle hlavní kategorie se českou lokalizací nepřeložila a někde se téma "Startseite" tady řešilo - ale netrápilo mne to a chtěl jsem se na překlad tohoto vrhnout až později...).

Máš pravdu - když učím v rozbalovacím menu jako standardní kategorii např. "ipods", zapíše se správně link absolutně i ve FO “Prohlédnuté produkty” a neodkazuje to chybně relativně. Je to ok. Znamená to ale, že Startseite nemůže být určena jako standardní a nemohu vkládat produkt např. do kategorie iPods jen tím, že vedle nabízené "startseite" zaškrtnu i "iPods" (viz. obr.)? A to budu muset vždy při vkládání přecvaknout to rozbalovací menu nebo se to nechá nastavit někde permanetně? No, díky moc! Ještě popátrám, ale hlavní záhada je trochu rozluštěna :-). P.

7710_4EqxDGhWRlIhCogETU3a_t

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...