Jump to content

[solved]Došlo k chybě během aktualizace objektu. carrier


hrst

Recommended Posts

VYŘEŠENO: nevím jakým způsobem se změnilo ID dopravce přiřazeného ke skupině, které nesouhlasilo s databází.

Po opravě zase vše funguje.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj. Potřeboval bych poradit s problémem při volbě dopravce.

Používám pouze modul Dobírka, který donedávna fungoval dobře.

Při úpravách jsem zrušil u dopravce zatržítko pro přístup do skupiny Výchozí. Tím pádem se při objednávce objeví chyba "Není zde žádný dopravce, který by mohl doručit objednávku na tuto adresu."

 

Nejde ale zpátky zvolit skupinu Výchozí u dopravce. Při jakékoliv úpravě se objeví chybová hláška "Došlo k chybě během aktualizace objektu. carrier"

 

Zkoušel jsem překopírovat originální soubor AdminCarrier.php, vytvořit novou skupinu, ale marně.

 

Používám starší verzi 1.4.1.0

Stáhnul jsem modul 1-Click Upgrade pro automatickou aktualizaci na nejnovější verzi v naději, že se problém opraví při upgrade.

Znovu ale další chyba: TECHNICAL ERROR - JAVASCRIPT Error detected for action "upgradeNow". Starting restoration...

 

Vím, že už to tady bylo několikrát řešeno - které tabulky databáze musím zálohovat, abych mohl znovu obnovit zákazníky, objednávky, kategorie, zboží... při instalaci nového obchodu?

Používám vlastní vzhled ve kterém mám dost úprav a mám obavy, že při upgrade se celý web rozhodí.

 

Díky

Edited by hrst (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...