Jump to content

poptavam xml vystup (vyřešeno)


morpheus

Recommended Posts

zdravim,
mam zajem o hotove reseni xml vystupu pro ceske katalogy: zbozi, seznamzbozi, heureka atd.

Jelikoz nejsem programator, ale predevsím nemam cas prochazet fora a zkouset pokus omyl (prvni pokus byl neuspesny:-)), poptavam jiz hotove soubory, ktere pouze zkopiruji na web.

Jde o http://chovatel-shop.eu/ (v nabidce vice jak 8tis polozek)
Bezi na Presta 1.1 , DB bez prefixu , ID cestiny 3

Nabidnete za kolik to je kdo schopen udelat. (Moznost protisluzbou vytvorit grafiku, nebo nakodovani xhtml + css)


Pro informaci: Zkousel jsem toto:

<?php
include(dirname(__FILE__).'/config/config.inc.php'); // cesta ke config souboru
error_reporting(0);
$p=Product::getProducts(3, 0, 0, 'id_product', 'desc', false); // ceština je v databázi zapsaná pod císlem 10
$products=Product::getProductsProperties(3, $p); // ceština je v databázi zapsaná pod císlem 10
header("Content-Type: text/xml");
echo '<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
';
foreach ($products as $row) {
$img=Product::getCover($row['id_product']);
echo '

'.str_replace("&", "&", $row['name']).'
'.str_replace("&", "&",strip_tags($row['description_short'])).'
http://www.chovatel-shop.eu'.$row['link'].'
http://www.chovatel-shop.eu/img/p/'.$row['id_product'].'-'.$img['id_image'].'.jpg
'.($row['price']*1).'
0
';
}
echo '';
?>



a nefunguje. vyhodi to prazdnou stranku. Nevim jestli jsou potreba nejake pozadavky na hosting, pri tak velkem poctu polozek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cim to bylo nevim, pac problem stale trva. Ani jeden ze scriptu co je na tomto ale i na ceskem foru, vcetne tech co jsi mi posilal ty, mi na shopu nefunguje.
Vyresil to programator vytvorenim jedineho uplne samostatneho scriptu. Pro svou funkci nepotrebuje zadny jiny soubor ze shopu. Dotazuje se primo do db a produkuje jakekoliv mnozstvi vystupu pro porovnavace a katalogy. Momentalne tam mam zbozi, seznamzbozi a heureku. Dalsi budou pribyvat.
Jelikoz se zde ani na ceskem foru nenasel nikdo kdo by pomohl (tedy krom kaspiho, ale nevyresil), tak jsem za dosavadni reseni zaplatil profesionala a za doplneni dalsich katalogu budu opet platit, proto doufam pochopite, ze ho nebudu za dax zverejnovat.

Pokud ma nekdo stejny problem a prispel by na porizeni nebo rozsireni, pak se samo nebranim podelit. Podrobnejsi info do PM.

Link to comment
Share on other sites

Tak jasný to chápu. To máš jako já nákup bez registrace, taky jsem se s tím prcal 2 dny a dávat to zadáčo ke stažení se mi nechce. Hlavně je to komplikovaný nainstalovat a upravit zdrojáky tak bych musel dát celý shop, který je totálně překopaný, proto se mi také nechce dávat ke stažení prakticky roční práce ;-) ..no to je mimo mísu, jenom sem chtěl říct, že to chápu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...