Jump to content

PS 1.4.9.0 Frissítés után az oldal nem elérhető


Godzilla

Recommended Posts

Sziasztok,

 

Olyan hibába szaladtam bele, hogy a fent említett frissítés után már az oldalt nem tudom elérni, csak annyit ír ki "Kategóriák" és kész.

http.//konyhashow.eu

Az admin felületet ugyan úgy elérem. Már felpakoltam újra az össze fájl-t és így sem megy.

Tud valaki erre valamit mondani?

Előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

sok minden okozhatja.

nem papolásként, maximum tanácsként elöljáróban mit szokás...

1. frissítés előtt mindig backupolni kell. Fájl/adatbázis backup, ez a minimum.

2. lehetőleg a frissítést nem élő shopon csináljuk, hanem klónon, mondjuk XAMPP-on.

 

ezek nagyon fontosak.

 

a shop telepítésnél kikapcsolja a nem default modulokat, így arra nem gyanakodom, de valami ilyesmi a probléma. Valahol lemaradt egy <div>, vagy ilyesmi. lehet volt egyedi fejlesztés vagy módosítás valahol ami a jelen frissítésnél már nem működik és ilyen hibát generál. Az is fontos infó lenne milyen verzió volt fent a frissítés előtt. Ezer dolog okozhatja ezt, a továbbiakban a kérdésem inkább az, hogy backupoltál-e frissítés előtt.

Ha nem, akkor fel kéne nézni a szolgáltató oldalára, mikor történt az utolsó backup amit ő csinált.

 

Ha sehogy sem megy szívesen segítek skype-on (atlincoder).

Edited by pattila01 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Sajnos az adatmentés nem volt meg. Eddig elég sokszor frissítettem és nem volt gond, most nem csináltam meg a mentést és egyből.

A frissítéskor kivettem a pipát, hogy kapcsolja ki a modulokat, de ezeket azóta az admin oldalon kikapcsoltam. Nem volt az oldalon külön fejlesztés csak a css volt átírva, de most az is az eredeti.

Az előző verzió 1.4.8.2-es volt.

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm feri.

Hát bizony mindenre gondoltam de erre nem. Amikor visszakapcsoltam a kategóriák modult akkor halt meg az oldal és utána töröltem a tools/smarty/compile könyvtárat és újra elindult.

Még egyszer köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...