Jump to content

Zobrazení znaků, odstavců v poznámce u objednávky


simberak

Recommended Posts

Zdravec,

 

tak nějak jsem zjistil, že se mi bohužel v poznámce u objednávky neukazujou znaky jako plus (+) a nebere to ohled na odstavce (enterování)... Takže když zákazník rozděluje zprávu na řádky, tak to stejně přijde jako jeden dlouhý text a je to hrozně nepřehledné, a to plus to vynechává také uplně, a to je asi ještě větší problém :)

 

Poradil byste někdo (tušim, kdo bude první :), jak to o/upravit, aby to uložilo zprávu dobře?

 

Děkuji moc za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Sakra, takže no chance?

 

No básničky ne, ale specifikace rytí, co vyrýt, atd...

 

A když ti přijde objednávka, že máš vyrýt M B, ale ve skutečnosti to mělo být M+B, tak to docela naštve :)

 

A neni možnost, aby to zobrazovalo alespoň ty znaky? Nebo se to vztahuje taky k tomu Tiny?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ať googluju jak googluju, tak na to nemůžu přijít...

S těma enterama jsem koukal, že když si v BO rozkliknu objednávku, tak tam ta zpráva od zákazníka je i s enterama ( <br> ), ale když mrknu do db, tak tam ten text je "čistej" sice s entitama, ale to mi nevadí a ty BR tam nejsou, ale i tak ten text je odřádkovanej tak, jak ho zákazník rozenteroval...

Takže by mi stačilo, kdyby se to v mail šablonách zobrazovalo tak, jako mě v BO v detailu objednávky... tudíž s eneterama :) Myslíte, že je to možný?

 

S tím znaménkem plus jsem taky nepochodil... Asi to googlim špatně, nebo fakt nevim už :)

 

Mohl bys mi s tím, prosím, Rabbite pomoci?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...