Jump to content

Jednostránková registrácia/objednávanie a nezobrazovanie základných informácii o produkte správne.


lelyl

Recommended Posts

Dobrý večer,

mám dva problémy. Mám PrestaShop 1.3.6.0.

1, prvým problémom je, že sa mi zrazu začal základný text o produkte na stránke produkty zobrazovať namiesto vedľa obrázka až pod obrázkom, takže zákazník musí rolovať, aby sa dostal k základným informáciám. Toto sa prejavilo aj v Bloku Nové produkty kde sú obrázky tovaru pod sebou, ale text je až pod nimi a nie tak ako predtym. Takže zákazník podľa obrázka nevie základné informácie o produkte.

 

2, druhým problémom je, že potrebujem jednostránkovú registráciu a objednávanie, pretože momentálna registrácia a objednávanie je pre mojich zákazníkov skôr odradzujúca a veľa ich registráciu a tým aj objednávku nedokončí. Najlepšie by bolo zadarmo, pretože peniaze momentálne nemám.

 

ďakujem za Vaše odpovede a pomoc. Som začiatočník, takže Vaše orípadné rady by som poprosil podrobnejšie, aby som to vedel spraviť aj bez skúseností s programovaním.

 

www.sperkovnicka.tym.sk

Edited by lelyl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobrý večer,

mám dva problémy. Mám PrestaShop 1.3.6.0.

1, prvým problémom je, že sa mi zrazu začal základný text o produkte na stránke produkty zobrazovať namiesto vedľa obrázka až pod obrázkom, takže zákazník musí rolovať, aby sa dostal k základným informáciám. Toto sa prejavilo aj v Bloku Nové produkty kde sú obrázky tovaru pod sebou, ale text je až pod nimi a nie tak ako predtym. Takže zákazník podľa obrázka nevie základné informácie o produkte.

 

zrejme budes mat chybu niekde v CSS, daj aspon link na ten eshop

 

2, druhým problémom je, že potrebujem jednostránkovú registráciu a objednávanie, pretože momentálna registrácia a objednávanie je pre mojich zákazníkov skôr odradzujúca a veľa ich registráciu a tým aj objednávku nedokončí. Najlepšie by bolo zadarmo, pretože peniaze momentálne nemám.

 

nie som si isty, ci uz bola v PS 1.3.6 jednostrankova objednavaka, bolo to tusim riesene nejakym modulom - ja by som to na tvojom mieste riesil aktualizaciou na najnovsiu verziu

Link to comment
Share on other sites

zrejme budes mat chybu niekde v CSS, daj aspon link na ten eshop

 

 

 

nie som si isty, ci uz bola v PS 1.3.6 jednostrankova objednavaka, bolo to tusim riesene nejakym modulom - ja by som to na tvojom mieste riesil aktualizaciou na najnovsiu verziu

 

nechcem menit, pretoze som rad ze mi to vobec ide... bolo s tym dost problemov ked som daval najnovsie verzie a tak som sa vratil naspät k 1.3.6. praveze hladam ten modul ale je to dost drahe a na to nemam, preto som chcel ci niekto nevie o niecom zadarmo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...