Jump to content

Objednávka neobsahuje produkty nebo není vůbec vidět v BO


cendaprnda

Recommended Posts

Dobrý den,

 

Mám prestshop 1.3.2.3 a provozuji ji cca 20 měsíců

 

řeším následující problém s obejdnávkama

 

Buď se objednávka v BO objeví, ale nejsou v ní produkty (po telefonátu zákazníkovi mu ani nepřišlo potvrzení o objednávce) - toto se stane v případě objednávek na dobírku

 

Druhá varianta problému je v případě objednávky převodem, taková se vůbec v BO neobjeví a uplně tam chybí vidím např. objednávky 5555, 5556, 5558,5559 ale 5557 tam vůbec není pokud jdu do mysql a přidám status této objednávce na takový aby se změnil její stav na čeká se na dokončení převodu tak se již v BO objeví

 

Všechny problématické objednávky nemají možnost měnění stavu jinak než přes mysql (v BO prostě chybí možnsot přepínání stavu)

 

poprvé se to stalo 17.7.2012 pak znovu 20.7.2012 mezitím korektně proběhlo cca 50 objednávek

Zkusil jsem provést obnovu ze zálohy FTP kterou mám ze 2.7.2012 chvíli se zdálo, že je vše v pořádku ale problém se opět vrátil

 

Našel jsme pár témat k tomuto, ale zatím žádné řesšení

 

Např. toto http://www.prestashop.com/forums/topic/178552-orders-not-showing-up-in-backorders/page__p__880167__hl__order%20without%20products__fromsearch__1?do=findComment&comment=880167

 

zde jsme přidával topic i já

 

nebo toto (ale toto pravděpodobně bude spíš problém po upgradu prestashopu

 

http://www.prestasho...roducts__st__20

 

Máte někdo nápad co s tím ?

 

 

 

Cenda

Edited by cendaprnda (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Víš co, asi tě zklamu, ale tyhle verze PS už nikdo neřeší... nevim kolik tam máš produktů a vlastních úprav, ale spíš bych se soustředil na upgrade na poslední verzi.

 

Děkuji za upřímnost - produktů je tam cca 6000 úprav hlavně v designu hodně, problém bude pravděpodobně v datababáz, takže zvažuju její řádné pročištění, ale celkem se toho děsím - sezóna je na krku :-(. Upgrade je variantou, ale nechce se mi do něj, protože se děsím problémů co nastanou.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Zdravím, tak toto se stalo mě dneska. Objednávka v BO je, ale není v ní žádný produkt. Pak klientovi nedorazí žádný potvrzenovací email. Když se podívám na číslování objednávky, tak není to v řadě jako, 5,6,7 ale vygenerovalo to nějaký nesmysl např.NAFRXSPNF

 

Žádné updaty nedělám, jediné, co jsem instaloval, nebo řešil je aby se nezobrazovaly

produkty, které nejsou skladem.

 

Že by tento modul?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...