Jump to content

HELP - INSTALACE PROSTASHARE NA MUJ HOSTING A JEHO KOMPLETNI NASTAVENI


Pupendo

Recommended Posts

Ahojte, obracím se na toto forum s velkou prosbou.

Jsem zrakove handicapovany a chtel bych si rozjet internetovy obchod Prostashop-em. Ale protoze jsem naprosty laik a memam s timto zadne zkusenosti, rad bych nekoho pozadal kdo by mi veskere ukony pomohl udelat a zprovoznit tak cely e-shop. UPOZORNUJI, ZE ZA ODVEDENOU PRACI ZAPLATIM, ALE PRED ZAPLACENIM BUDU CHTIT VIDET VYSLEDEK (MA OCHRANA).
Zhrnul bych o co konkretne by se mi jednalo:

- instalace prostashop na server hostingu (poskytl bych pristupove informace)
- kompletni pocesteni (jak uzivatelska tak i administratorska stranka)
- instalace a nastaveni modulu (platby, doprava) - platba bude jen hotove, dobirka a prevod ucet-ucet, doprava dobirka,
ceska posta, prip. PPL nebo osobni vyzvednuti na me adrese.
- SEO
- zmenit barvy, vzhled stranky (zadnou slozitou grafiku nepotrebuji, pujde jen o obrazek loga ktery bych si zkusil udelat sam) + zmena barev (zadne bannerey, zadne flashe - prozatim)
- pokud by to slo, rad bych na strance obchodu mel take pocitadlo pristupu a moznost vyjadreni, diskuse, k jednotlivym produktum

Co se tyce dat (zbozi), ty bych si postupne do eshopu pridaval sam (ikdyz je to prace na hlavu :-D)

Byl bych velice rad kdyby se ozval nekdo ochotny kdo by mi toto vsechno nastavil a pomohl i tak rozjet muj vlastni , maly obchudek.

JESTE JEDNOU OPAKUJI, ZE TUTO PRACI NECHCI ZADARMO A POKUD SE DOMLUVIME NA SLUSNE A PRIJATELNE, NEPREMRSTENE CENE TAK BUDU JEDINE RAD.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...