Jump to content

Üye İzinleri

Bayraktar

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar;

Destek forumu içerisinde bulamadım. Benim Prestashop'umda siteye üye olan kişilerin ücretsiz bir şekilde ilan vermelerini istiyorum. Ancak bu şöyle olmalı. İki tane üye grubum olacak. Birisi normal üyeler, sitede ilan verilen ürünün hakkında yorum yapabilecek, ürünleri izleyebilecek. diğer grup ise bu özelliklerin yanında siteye kendi elindeki ürünün ilanını verebilecek. Bunun için ilan verebilecek birisinin üye olduktan sonra ilan verebilen gruba girmesi için bir başvuruda bulunması gerekiyor. Başvuru tarafımdan kabul edildikten sonra sitede ilan verebilmeli. Bu sistemi nasıl ayarlayabiliriz?

Merhabalar;

prestashop standart yapısında böyle bir yapı bulunmamakta ama geliştirlne ücretli modüller ile dediğiniz şeyleri yapabilirsiniz.

http://addons-modules.com/en/market-place-modules/21-agile-prestashop-multiple-seller-vendor-module-14.html

yukardaki modül ile bu yapılabiliyor , br tanıdığım bu modül ile çok güzel bir site yaptı , sizin onaylaığınız kullanıcılar site admininde yeni ürün veya ilan girebiliryor. siteyi incelerseniz bu sırf bu iş için birçok modül geliştirmiş. komisyon vs.

• 9 months later...