Jump to content

csv fájl mentése


BIstvan

Recommended Posts

A termékexport modulnál volt olyan verzió amelyiknek a mentése nem csak letöltődött a számítógépre, hanem a shop gyökerébe is beíródott, automatikusan felülírva a régebbi fájlt.

Az árukeresőkhöz kellene ez a php utasítás, hogy egy cronba megadva ne kelljen az esetleges frissítéseket másolgatnom ftp-n, automatikusan frissítené magát.

 

A csatolt árukereső fájlt használom az összes partner felé, egy csv fájlt megadva.

Ez jól kezeli a magyar ékezeteket és az akciós árakat is jól jeleníti meg.

 

Ezen kívül kellene még egy cron utasítás is, amit a tárhelyszolgáltatónak elküldenék, mert azt én a szolgáltatómnál nem tudom feltöltni.

 

Ennek a megvalósítását felvállalná valaki?

ak_exportcsv_prestashop.php

Edited by BIstvan (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ahhoz hogy lementsem a csv fájlt, a böngészőmbe kell elküldenem a php utasítást.

Letöltődik a gépemre, és utána a tárhelyre nekem kell felmásolnom, hogy az árukeresők elérjék.

Ahogy írtam, volt olyan termékexport modul, ahol a shop gyökerébe is mentett és a gépemre is.

Kicsit szerettem volna automatizálni. A cron lehet hogy felesleges, mert a módosítások után kell csak csv-t menteni, feltölteni.

Link to comment
Share on other sites

nem így kell.

az árukereső scriptet másold be a gyökérkönyvtárba, nevezd át vmi egyszerű névre pl. arlista.php (így több oldalra is jó), utána meg add meg az oldalaknak a php fájl elérés útját.

www.emix.hu/arlista.php

maga az összehasonlító oldal fogja lekérni frissen a listát. nem kell időzíteni

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...