Jump to content

product comment


Recommended Posts

Zdravím. Potreboval by som nastaviť modul pre commnet produktu (zobrazený na obrázku). Pri vyplnení a odoslaní mi totiž hádže error 404 ( mám to zatial nainštalované ako localhost - som v tom nový môže to byť tým?) Zároveň kde sa dajú žmeniť názvy 'comment' na 'komentár', 'your adress' na 'vaša adresa' a 'your name' na 'vaše meno'. Zároveň by ma zaujímalo či tento modul predáva nejakú informáciu o tom produkte na ktorom sa práve nachádzam (napr. ipod nano black 16GB). A ešte posiela to ten modul na môj mail zadefinovaný pri inštalácii alebo to treba hľadať niekde v administrácii prestashopu?

 

Dik Marek.

post-384233-0-71211500-1343643317_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

nazdar co sa tyka tych prekladov textov tak to najdes v nastavenia/preklady/translation of instaled modules a tam si najdes prislusny modul a texty ktore je mozne prelozit .. ak to tam nieje tak ten modul nema podporu prekladov (ale da sa dorobit co ale chce uz trochu viac skusenosti ..)

na ostatne ti odpovedat neviem .. ten modul nepoznam vobec ...

Link to comment
Share on other sites

ps ak by ti nahodou pri prekladani toho jedneho modulu zmizly preklady ostatnych modulov znamena to ze mas preklad v jednom subore pre celu temu a tento sposob vytvoril pre kazdy modul zvlast subor prekladov .. staci iba povymazavat z temy/moduly prislusne sk.php ktore maju nulovu velkost a preklady tych modulov bude zas brat zo spolocneho suboru sk.php ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...