Jump to content

Zrušení platby - výměna za hlášku "vyčkejte na potvrzení objednávky...."


aeonium

Recommended Posts

Ahoj,

 

mohl by mi někdo poradit, jak nastavit platbu tak, aby to jen vyhodilo hlášku typu "vyčkejte na potvrzení objednávky e-mailem, kde vám bude sdělena konečná cena včetně poštovného...." přičemž se na můj e-mail odešle objednávka. Mám totiž růžné poštovné - doporučenou zásilku, doporučený balík a cenný balík - a to fakt není možné do toho Prestashopu nacpat tak, aby to automaticky přiřazovalo správnou hodnotu k dané objednávce podle druhu vybraného zboží. Jednotné poštovné nepoužívám a používat nebudu, takže bych to ráda vyřešila tímto způsobem (nebudu přijímat stovku objednávek denně, takže si to můžu dovolit). Dopravu už jsem si nastavila, ale u platby nevím...

 

Předem díky za všechny podněty,

 

Alice

Edited by aeonium (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

No nevím, proč by to měla být blbost, ne každý chce mít všechno nalajnovaný podle šablony.... Je to celkem běžný způsob zasílání. Přijde mi fakt hodně hloupý účtovat si stovku poštovnýho k balíku za 300 Kč, když ho můžu poslat za 50 Kč. Nerada bych ve svém e-shopu odrazovala kupující kvůli nehoráznému poštovnému na malé balíky. K té druhé možnosti - jo, jenže když se mi zkombinuje různý zboží, zase je to poštovný jiný... asi to nejde a zkusím to pořešit nějakýma hláškama a upozorněním v průběhu platby.

Link to comment
Share on other sites

Mě na Prestashopu vadí jen to nezrušitelný přednastavení dopravy a platby, se kterým se nedá moc hejbat, jinak mě celkem vyhovuje. Moje představa je, že se mi odešle na mejl čistě objednávka zboží z košíku a já už si jí sama zpracuju - určím poštovné a zašlu údaje k platbě.

Link to comment
Share on other sites

Fakt se mi nechce vyrábět seznamy zboží s klikátkama na přidávání do košíku a takový věci, na to bohužel nemám čas, to by mi zabralo mnohem víc času než strávím s Prestashopem. Ty si opravdu myslíš, že se dá udělat něco pěknýho ve Wordu? Aby se to zobrazovalo stejně ve všech prohlížečích, ne jen v IE? Atd. atd.?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...