Jump to content

Rendelés küldése emailben


raybendtner

Recommended Posts

Sziasztok!

1.3.1. verziójú PrestaShop-al szeretnék webshopot indítani egy barátommal, viszont, jobban szeretném ha nem tudna az admin felületről stb. mert akkor mindent össze-vissza állítana stb. Ő fog foglalkozni a rendelésekkel miután a céget hivatalosan is bejegyeztettük és addigra azt szeretném megoldani, hogy egy email címre elküldje neki a megrendeléseket és ne kellejen bejelentkeznie az admin felületbe. Megpróbáltam az Email emlékeztető v2.2-es verziójával megoldani a dolgot, viszont csak azt küldi el emailben, hogy rendelés érkezett :(

Előre is köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Az 1.3-as verzióknál az order-confirmation.php fájlba kell beletenni még egy levélküldő utasítást az ő email címére,

az 1.4-eseknél meg az OrderConfirmationController.php fájlba, úgy mint az arukereso.hu vásárlói visszajelző programjánál.

+ még a trustedshop.php és example.php fájlt használ a rendszerük.

Edited by BIstvan (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

az admin felületen tudsz korlátozásokat beállítani a usereknek. ott le tudsz korlátozni dolgokat, hogy mire nincs joga. a felhasználók fül alatt tudsz felvinni újakat és beállítani. sztem nem jó, ha nem éri el az admint, mert a rendelés státuszokat ott tudod állítani és nem rossz, ha a vevő kap emailt, hogy átvehető, szállítás alatt stb. a mailalerts modul az küld megrendelés visszaigazolást neked is, csak be kell állítani a mél címet oda is. az 1.3 verziót én elfelejteném, a jelenlegihez képest elég sok változás volt azóta és lehet később gondod lenne valamelyik új modullal. az 1482 teljesen jól müxik

Link to comment
Share on other sites

az admin felületen tudsz korlátozásokat beállítani a usereknek. ott le tudsz korlátozni dolgokat, hogy mire nincs joga. a felhasználók fül alatt tudsz felvinni újakat és beállítani. sztem nem jó, ha nem éri el az admint, mert a rendelés státuszokat ott tudod állítani és nem rossz, ha a vevő kap emailt, hogy átvehető, szállítás alatt stb. a mailalerts modul az küld megrendelés visszaigazolást neked is, csak be kell állítani a mél címet oda is. az 1.3 verziót én elfelejteném, a jelenlegihez képest elég sok változás volt azóta és lehet később gondod lenne valamelyik új modullal. az 1482 teljesen jól müxik

sajnos a sablon ami tetszik csak ehez a verzióhoz jó, próbáltam átalakítani, de nem sikerült :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

teljesen egyetértek ferivel.

1 - nem jó az 1.3-as, sokat veszítenél vele ha nem legalább 1.4-es motort használnál.

2 - nem jó ha nem fér hozzá az adminhoz. A presta minden igényt kielégítően kezeli az adminisztrátoron kívüli jogosultságokat, a legrészletesebb beállítási lehetőségekkel együtt.... ott teljesen testre szabhatod hogy mihez férhessen a barátod és mihez ne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...