Jump to content

Varianty produktu


Avos

Recommended Posts

Ahoj,

 

potřebuju poradit, zda to, co chci udělat je možné a popřípadě jak toho dosáhnout. Dělám e-shop s nábytkem, kde se kusy nábytku liší barvou, šířkou a podnoží. Umím produkt založit a vygenerovat varianty, tudíž se dá překlikávat mezi šířkou 800, 1200, 1600 a bukem, olší atd. ... i u každé varianty se změní obrázek, jen chci vědět, zda je možná další věc. Mám i stažený filtr, aby se daly filtrovat výrobky podle provedení či šířky, nemůžu ale udělat výrobek jakoby "nadvariantu" a k ní třeba 12 variant. I kdyby se měnil kód, tak kvůli vyhledávačům i porovnávačům zboží musí mít každá varianta vlastní název, aby byla vyhledatelná. Napadla mě jedna věc, jak to udělat, ale nevím, zda by to šlo.

 

Dá se, aby se při změně varianty změnil i kód (to vím že jde) a tím pádem se produkt překlikl na novou kartu? Např. vytvořím dva produkty, jeden s kódem 1a a druhý 1b, ten první bude třeba šířka 800 a druhý 1200. Když najedu na produkt s kódem 1a a změním šířku na 1200, jde, aby se mi produkt překlikl na 1b, myslím tím i změnu názvu? Prostě pomocí variant překlikávat mezi jednotlivými produkty?

 

Zatím díky za odpověď či jiný nápad :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...