Jump to content

Egyoldalas rendelés


BIstvan

Recommended Posts

Idáig az 5 lépéses vásárlást használtam.

Van olyan vásárló aki ezt nem tudja végigvinni, van aki a kosárba rakásnál már megrendeltnek tekinti a terméket. - Egy hét múlva írtak email-t, hogy hol marad a megrendelt áru -

Az egyoldalas vásárlás sem az igazi a prestashopban, a netes vásárlást tanuló, próbálkozó személyek, idősek esetében.

Egy ilyen megoldás kellene, mint ebben a shopban: http://hdplanet.hu

Itt a termék oldalon a kosárba tett áru után a bal felső sarokban megjelenő kosár, alatta a pénztárhoz gomb megnyomásával az egyetlen rendelési oldalra jutunk, ahol minden elintézhető, félreérthetetlenül.

Edited by BIstvan (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Az egyoldalas vásárlás sem az igazi a prestashopban, " írtam, tudom, hogy az 1.4-esben benne van.

A legutolsó verziót használom 1.4.8.2-est

Az egyoldalasnak nevezettnél a fizetési mód kiválasztása van az oldal végén és plusz egy oldal a rendelés véglegesítése.

Ez már akárhogy is nézzük, kétoldalas rendelés a példának felhozott hdplanet.hu oldalhoz képest.

Ezt a kétoldalast kellene, szeretném egyoldalassá tenni.

Ehhez kérnék segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Az alábbi képeken jól látszik, hogy a rendelés befejezése miért nem egyértelmű sokaknak a boltomban. A footer felett csak egy fizetési mód jelenik meg, így vannak akik ide már nem kattintanak és nem jutnak el a rendelés megerősítéséhez.

 

A harmadik képen látható, ami igazán egyoldalas rendelés.

Igaz ez nem prestashopos, egyedi fejlesztésű.

post-358060-0-78193300-1343845775_thumb.jpg

post-358060-0-98934700-1343845785_thumb.jpg

post-358060-0-33716300-1343846043_thumb.jpg

Edited by BIstvan (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sziasztok,

 

Új vagyok a fórumon a segítségeteket szeretném kérni.

Dolgozok egy oldalon ahol az angol nyelvű 1.4.8.2 prestát használjuk. Egyoldalas rendelést szeretnénk használni regisztráció nélkül. Sajnos az alábbi problémákkal találkoztunk:

- az egyoldalas rendelésnél, nem jelenik meg a Shipping (Szállítási cím) opció. Az USPS modult használjuk. Csak ez jelenik meg

"Choose your delivery method"

- a rendelő adatainál USA-t kiválasztva nem ajánlja fel, az állam (state) választót.

 

Találkoztatok esetleg már hasonló problémával?

 

Segítségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Köszi a gyors választ!

  • A State kitöltve teljesen a "Counties" egyenlőre csak részben. Ha beírok egy pl: New York-i címet, akkor ezt a hiba üzenetet kapom: "This country requires a state selection." - ami teljesen jogos, a probléma az, hogy nem jelenik meg továbbra sem a State/Megye választó.
  • Szállítási dolgokat elvileg belőttem. Az lehetséges, hogy a shipping csak az után lesz látható, ha sikerül a full címet megadnom state-el együtt?

 

Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...