Jump to content

Recommended Posts

gayet güzel sade bir site. zaten sade tasarımlar benim daima hoşuma gidiyor kişisel zevk.

sadece bu twitter kuşu uçması hoşuma gitmedi. çok dikkat çekiyor. buda bir kişisel görüş tabi. senin hoşuna gidiyorsa başka tabi.

hayırlı olsun...

Gayet şık ve zarif. Fakat bende Safa ile aynı fikirdeyim. Müşteriyi ürünlere odaklamaya çalışırken her seferinde o kuşun uçması dikkat dağıtıyor. Hazır alış veriş havasına girmiş bir alıcının dikkatini dağıtmak bazen tehlikeli olabilir. O yüzden hoşuma gitmenin ötesinde empati yaparak o kuşun gereksiz olduğunu söyleyebilirim. Ben paylaşmak istiyorsam her hangi bir şekilde zaten paylaşabilirim. Sade ve şık bir twitter butonu daha etkili olabilir.

Onun ötesinde sade ve temiz görünümlü olması çok güzel. Element temasını gayet güzel işlemişsiniz. Tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim...

Merhabalar

Üstadlarımız gayet güzel değerlendirmişler. Öncelikle onlara teşekkürler.

Benim dikkatimi çekenler:

- Twitter kuşu kaldırılmalı. Daha önce bir başka arkadaşımız da koymuş ve sonradan arkadaşlarımızın bahsettiği hususlardan dolayı sıkıntı yaşayarak kaldırmıştı.

- Kullanılan yazı tipi büyüklüğü bana sorarsanız çok küçük. Özellikle CMS sayfalarında.

- Hakkımızda sayfası bence büyük bir eksiklik. Müşteri kimden aldığını, güvenilir olup olmadığını öğrenmek ister. Ek olarak bir slogana ihtiyacınız olduğu görüşündeyim.

- Ürün tanımları çok güzel ama nerede olduğu belli değil. Temanın bu yönden tasarımında eksiklik olduğunu düşünüyorum.

- İzlenilen Ürünler bloğu bazı isimler için sütuna sığmıyor. Wrap komutunun kullanılması gerek.

Şimdilik bu kadar. Başarılar dilerim.

Yorumlarınız için teşekkürler

- Öncelikli olarak twitter kuşunu yok ettim diğer yorumlarınızda değerlendirilip gerekli düzeltmeler yapılacaktır.

Tşk.

Ek olarak şu sayfaya da bakmanızı tavsiye ederim. Validation hatalarını giderirseniz site performansınız artacaktır.

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.teknokit.com&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0&user-agent=W3C_Validator%2F1.3

sayfayı aşağı yukarı kaydırırken çizgiler insanın gözlerini rahatsız ediyor. çokta iç açıcı renkler kullanmamışsınız, daha canlı renkler ile sitenizi tamamlayabilirsiniz. Kullanıcı çöp site gibi değilde derli toplu siteleri sever.

yani idare eder.

Arkadaşlar sitemi değerlendirir misiniz? Yorumlarınızı bekliyorum.

http://www.teknokit.com

Kullanmakta olduğunuz arkaplanı (background) daha önce bende bir çok sitede kullanmıştım fakat bu tarz e-ticaret sitelerinde bence uygun değil. Onun dışında muhtelemen kullanılan icon'lar temanın kendisinde vardı, biraz araştırırsanız ilgili çok daha güzel ve minimal icon'lar bulabilirsiniz. Minimal candır, iyidir.

• Like 1

• 1 month later...
  • Create New...