Jump to content

zobrazení/nezobrazení ceny home featured


radovan

Recommended Posts

Diky to jsem si myslel moje otazka je spis na cem bych to mel porovnavat zkousel jsem vytvorit kategorii - bez ceny a potom zobrazovat /nezobrazovat podle toho jestly je to v te kategorii bohuzel bez vysledku.

co bych mel produktu priradit abych to mohl pak v tom modulu zkontrolovat ? dekuju

Link to comment
Share on other sites

Ok zkusim jeste jednou popsat

potreboval bych v modulu featured products u nekterych produktu nezobrazovat cenu.

vim ze musim udelat zasah do kodu. potreboval bych aby se produktu v backofficu dalo toto nezobrazovani ceny

takze jsem si rikal ze bych mohl napriklad udelat kategorii . produkt bych priradil i do teto kategorii a pak jen kontroloval pokud je produkt v teto kategorii nezobrazuj cenu

Link to comment
Share on other sites

ano to chapu ale kdyz ji chci nezobrazovat jen u nekterych produktu tak prece musi existovat nejake reseni

moje otazka je take porad stejna

 

pri zobrazovani ceny :

{if $product.show_price AND !isset($restricted_country_mode) AND !$PS_CATALOG_MODE}<p class="price_container"><span class="price">{if !$priceDisplay}{convertPrice price=$product.price}{else}{convertPrice price=$product.price_tax_exc}{/if}</span></p>{else}<div style="height:21px;"></div>{/if}

 

bych preci mohl pridat podminku typu ma nema tuto vlastnost a podle toho zobrazit nebo nezobrazit cenu

muj problem je ze nevim co bych mel porovnavat - > podle cecho se ridit

Vim ze to neni natvino chovani a znamena to zasah do kodu ale uz jsem zkousel vytvorit kategorii - to nejde ok

take specialni vlastno - to bohuzel take nereaguje ...

diky za trpelivost

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...