Jump to content

polozky ve stejné kategorii a doplňky - úprava velikosti


tekky

Recommended Posts

Zdravím,

 

obracím se na Vás s prosbou.

 

Zakoupil jsem si novou šablonu na PS a nyní řeším několik úprav. Prodejce šablony nekomunikuje proto bych to chtěl zkusit touto cestou.

 

Potřeboval bych poradit s úpravou:

- u položky se zobrazuje "similar products" (položky ve stejné kategorii) potřebuji provést změnu tak aby se zobrazovali 3 položky vedle sebe (u všech zmenšit obrázky) a nastavit 3 na jeden řádek tak aby pokud bude na posledním řádku méně než 3 aby řádek s "Více info", "Doplňky" ... začínal pod nimi a né vedle nich jako nyní.

Pro lepší představu přikládám obrázek s aktálním a požadovaných stavem

 

testovací položka http://partykostym.cz/andele-a-certi/10-kostym-certa.html

 

Stejný problém řeším také s "Doplňky" zde bych také potřeboval provést úpravu tak aby bylo vždy 3vedle sebe.

 

Prosím jak upravu provést.

 

Pokud by se případně někdo našel kdo by za mě požadovanou úpravu provedl(poskytnu přístupy) tak aby byl výsledek dle požadavků, tak se rád finančně odměním. (paypal nebo mbank)

 

Děkuji za rady

Link to comment
Share on other sites

No, vlastně mě tak napadá, že si možná nainstaloval špatně téma a nedal u něj doporučenou konfiguraci při instalaci,..

 

 

A btw: pokud nějaký modul nebyl vidět v live demu, tak ani nemusí být nastavený a čili ani zaplacený, s tímhle jsem třeba vyhořel na Template Monsters, když jsem si koupil šablonu s 1. úrovňovým menu a vyfuckovali mě s tím, že menu není dělané na více úrovní dle live dema a taky jsem si to musel dodělat sám...

Edited by JAKCRABBIT (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...