Jump to content

zobrazení kategorií, v bloku kategorií


Draq

Recommended Posts

Dobrý den, rád bych poprosil o rady.

 

Vůbec nevím jak se mi to podařilo a na mé stránce sportes.cz se mi v modulu blok kategorií bohužel žádné kategorie nezobrazují. Nejčastější rada co jsem našel bylo zařadit blok do header of pages, ale tam už mám blok od nepaměti. Zatím jsem to musel vyřešit dost neumělecky.

 

Děkuji za případné rady

 

Ps: Existuje nějáký nejlépe zdarma modul na vrchní menu, který by mi uměl udělat více sloupců?

Pps: Funguje vám obchod? Heuréka mi vypisuje, že ke mě chodí spousta zákazníků (nebo aspon si bere peníze :-) ) a zatím jsem bez objednávek, vím že to vzhledově vypadá dost špatně, ale snad to není až taková tragédie :-)

 

Díky

Link to comment
Share on other sites

Já teda bych se i rád podíval a třeba i poradil, kdybych uměl, ale zrovna když se na to chci podívat, vidím jen bílou stránku a toto:

 

Košík: 0 produkt produkt

 

To je vše, takže bych honem zapnul servisní režim a hledal, co se pokazilo...

Edited by Ryuji (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Děkuji, moc jste mi pomohl, nevím jak je to možné na mém počítači, notebooku a mobilu funguje web správně, ale jakmile jsme to pustil jinde, už mi to vypsalo to co vám. Takže už jsem napsal na webtrh a snad to co nejdřív vysvětlím. Děkuji mockrát, nejspíše bych na to nikdy nepřišel :)

Edited by Draq (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Vůbec není za co... :-) Nenapadlo by mě, že pomůžu tím, že řeknu, že to nefunguje vůbec... :-) Nevím, jak to testujete, ale když zkoušíte a děláte různé pokusy a úpravy, je potřeba zapnout Force Compile a vypnout cachování v Preferences -> Performance. Základní to pravidlo pro jakékoliv úpravy nastavení. Pak uvidíte vždy aktuálně generovanou stránku a viděl byste tu chybu zřejmě hned...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...