Jump to content

Özel Günlerde Hatırlarma Eklentisi

Recommended Posts

Sisteme uye olan kişinin bir kac tane özel günlerini(eşinin dogum gunu, evlilik yıldonumu, cocugunun dogum gunu vb.) belirleyebileceği bir modul varmi arkadaslar bildiğiniz. mail yada sms gondermesede olabilir o kısmını hallederim ben şimdiden tskler arkadaslar.

modules içinde birthdaypresent

modülü var bu modul müşterilerin dosğum günüde ücretsiz kargo gibi seenkler sunuyor ama bu yukarda söylediklerini yapabilmen için kayıt aşamasında stediğin bilgileride form ile veritabanına kayıt etmen gerekiyor.

kolay gelsin

Onu biliyorum ama bana adamın doğum günü değil sevdiklerinin dığum gunleri yada evlilik gunlerini kaydedip sms atmam için gerekiyordu onuda yine kendim kodlamak zorunda kaldim :s Şimdi ise localdeki sistemi hosta tasima sıkıntısı kaldi birtek

SMS modülü de var ama Türkiye lokasyonundaki GSM operatörlerine göndermiyor. Bir müşterime özel olarak SMS modülü yapmıştık. Yeterli talep olursa paket modül olarak satışa sunabiliriz.

satışa çıkar mahmut. çok talep var bu konuda . ister ücretli ister ücretsiz sun ama çok kişinin ihtiyarçı olduğunu biliyorum

• Create New...