Jump to content

Zhodnocení e-shopu


Ryuji

Recommended Posts

Zdravím všechny zdejší obyvatele,

mohl bych prosím poprosit o nějaké stručné hodnocení svého e-shopu na adrese www.kimmidoll.cz?

 

Je to verze 1.4.8.2 na free šabloně od Clean and Simple od Presta Style.

 

O chybách v kódu vím, s tím si žel neumím poradit... :-( Jde mi spíš o celkový dojem. Tvořil jsem to sám, takže už samozřejmě neuvidím žádnou chybu, ani kdyby byla velká jak černá díra... :-)

 

Moc díky za tipy na vylepšení a kritiku chyb.

Link to comment
Share on other sites

Zajímavé. Osobně mi trochu vadí změna obrázku na text po přejetí myší u náhledů produktů.

 

Celý shop, i díky fotografiím a celkové odlehčenosti, na mně působí velmi příjemně. Výjimkou je hlavička, která mi do toho graficky i barevně moc nezapadá. Světlejší a propracovanější by se mi líbila víc.

 

Vadí mi i košík, který se musí zobrazit na další stránce, když se chci podívat, co vše tam mám.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, moc díky za připomínky. Ty popisy při náhledu ve mě budí taky otazníky, nejsem z toho nějak moc nadšený, ale je to zajímavé. Nicméně jestli se najde ještě někdo, komu to nebude vonět, změnít to... Hlavička na mě působí stejně, ale musím sehnat kamaráda grafika, který mi vymyslí něco lepšího, na to já nemám buňky...

 

Košík je pro mě peklo, s tím tahle šablona nepočítá, jediné co můžu je nastavit, aby po vložení do košíku se tento zobrazil, nebo je nějaké jiné řešení, které mi uniká? :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...