Jump to content

Průhlednost obrázků produktů


hubenour

Recommended Posts

Zdravim všechny
Zajímalo by mně jak zrušim to, aby prestashop automaticky nekonvertoval obrázky produktů (z PNG, nebo z GIF) na jpg.
Chtěl bych mít všechny obrázky v PNG formátu
PS: nejde o logo webu, to funguje

Díky

Link to comment
Share on other sites

:-)
jo jo
Presta nekonvertuje do GIFU..ale vše do JPG a to neciiii! (FUJ)
chtěl bych aby mi zůstal vloženej formát produktu ve formátu PNG, nebo GIF (tak jak ho tam vložim)

Už je to srozumitelnější? :-)


No je pravdou, že už v tom ležím dosti dlouho, někdy se stane, že se prostě něco nepovede... promazat se to zpětně nedá! Se omlouvám. Tak pak ale není problém, všechny obrázky kategorií nebo produktů, konvertovat v šikovném prográmku?!

Jinak hubenoure,
nemáš nějaký šikovný softík na tvorbu GIF s prolínáním? Nechci to patlat mapováním... ideální by bylo, kdybych ke kategoriím mohl cpát SWF soubory, ale to je jen zbožné přání. Jde mi o obrázky kategorií... asi takto:

7225_eFRKn1p4nQFssPkq0NUg_t

Link to comment
Share on other sites

:-) nic se neděje...
Konvertovat to neni žádný problém, ale jak a kde pak nastavim (přepíšu kod), aby presta načítala ty moje nakonvertovaný obrázky?Už jsem to totiž zkoušel a načte si vždycky ty svoje JPG a když ho smažu a nechám tam moje upravený, tak je nenačte vůbec...Myslim že někde chce změnit to aby presta nenačítala pouze JPG, ale například pouze PNG...a nevim kde... :-(

jinak k tvému dotazu...Gify vůbec nepoužívám, takže nepomůžu. Ale vložení swf třeba i do kategorie jak píšeš by se mi taky moooc líbilo...hold si asi ještě budem muset počkat na nějakou tu našlapanější verzi presty... :-(

Link to comment
Share on other sites

Jo, asi počkat nebo laborovat, nainstalil jsem si konečně Prestu na lokal, tak budu laborovat. Na ty soubory se ještě podívám, pak ti napíšu. Pokud jde o ty obrázky podkategorií, hlavní je, že už tam nejsou zobrazované přímo podkategorie, bral jsem to jako zbytečnost, protože jsem udělal lepší menu navigaci která je zásadní. Tady bych viděl ještě možnost úpravy ve volbě několika obrázku v historii kategorie. Tzn. že by se dalo uložit několik obrázku do podkategorie - ne jen jeden. SWF by možná problém nebyl, to mi zatím bude muset stačit mapování, v tom dokážu vždy zobrazit něco aktuálního a navíc je to směrovatelné do jakékoliv kategorie 555px x 150px! (viz. obrázek nahoře).

Jinak jsem napočítal celkem 22 úprav co jsem musel udělat aby to nějak vypadalo a bylo provozovatelné.

Link to comment
Share on other sites

Ok...budu rád, když se tady pak s námi podělíš o to co zjištíš....ten swf v kategorií a hlavně ta průhlednost obrázků produktů by mně fakt zajímali...
Zatim díkes

Ps: taky teď něco vytvářim, tak se pak taky pochlubim...Ono se to nezdá, ale těch úprav to chce opravdu hodně...já už jich mám asi 30... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...