Jump to content

obrázky


jirik0201

Recommended Posts

čau, prohledal jsem snad celé fórum a googlil jsem a myslím, že je to celkem blbost, ale nemůžu na to dojít.

 

jak zobrazím obrázky u produktu, v prohlédnutém zboží, v doporučeném zboží, prostě všude, tak jak mají být (obdélník) a ne čtverec? mám nastaveno v preferences -> products -> obrázek generován podle šířky. nucená kompilace, cache vypnutá, zapnutá, ale nefunguje ani tak, ani tak.

 

vím, že se ten obrázek bude zobrazovat v tom čtverci, ale potřebuji ho obdélníkový.

 

jedině kde se zobrazuje tak jak má být je zoom u produktu a v poli ostatní výrobky ve stejné kategorii.

 

prosím na odkaz kde to je vyřešeno a nebo info jak na to.

 

díky za odpovědi.

Link to comment
Share on other sites

čau, prohledal jsem snad celé fórum a googlil jsem a myslím, že je to celkem blbost, ale nemůžu na to dojít.

 

jak zobrazím obrázky u produktu, v prohlédnutém zboží, v doporučeném zboží, prostě všude, tak jak mají být (obdélník) a ne čtverec? mám nastaveno v preferences -> products -> obrázek generován podle šířky. nucená kompilace, cache vypnutá, zapnutá, ale nefunguje ani tak, ani tak.

 

vím, že se ten obrázek bude zobrazovat v tom čtverci, ale potřebuji ho obdélníkový.

 

jedině kde se zobrazuje tak jak má být je zoom u produktu a v poli ostatní výrobky ve stejné kategorii.

 

prosím na odkaz kde to je vyřešeno a nebo info jak na to.

 

díky za odpovědi.

 

Administrace > Preferences > Images

a musíte dát Regenerovat miniatury, jinak tam pro dříve vložené zboží budou stále ty původní nastavené rozměry.

Link to comment
Share on other sites

no, vidím, že to není až taková blbost a nikdo neví jak nastavit obrázky tak, aby se zobrazovaly tak jak mají, klidně i ve čtvercovém ohraničení. myslel jsem, že toto je fórum.

 

díky tedy aspoň za snahu falgenerovi.

Link to comment
Share on other sites

jeden obrázek je veliký: šířka 300px výška 600px, další je šířka: 530px výška 269px a tak dále 3000 obrázků.

 

nechápu, z jakého důvodu to tak presta má. vždyť to není normální. a ten zoom je taky na ... nastavit si tam 500 x 500 px a v tom okně to zobrazit. to je fakt na prd. neexistuje něco, aby se mi zobrazili obrázky tak jak prostě jsou. když je zoomnu, tak je potřebuji velikostně, tak jak jsem je tam nahrál.

Edited by jirik0201 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

nemám, ale to s tím vůbec nesouvisí. ten obrázek se v tom čtverci (large) jen zobrazuje. a když je obrázek obdélník, měl by se zobrazit jako obdélník + bílá plocha po stranách, aby se do toho čtverce doplnil. mě se, ale ten obrázek do toho čtverce roztáhne a tím se zdeformuje.

 

posílám obrázky jak to je (s tím křížkem) a jak to má být.

post-190961-0-21961200-1341820364_thumb.jpg

post-190961-0-02720500-1341820371_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...