Jump to content

Nastavení čísla zásilky


karelzemek

Recommended Posts

Zdravím,
mám problém s nastavováním čísla balíků. Při administraci objednávky jde zadat číslo balíku až po nastavení statusu ODESLÁNO. Jenže to už přijde zákazníkovi mail s informací o odeslání kde chybí odkaz na sledování zásilky.

Poraďte někdo please.

Díky.

Link to comment
Share on other sites

Zákazníkovi ale přijde mail, kde je napsáno: "...vaši zásilku můžete sledovat zde:" za "zde" se však odkaz neobjeví. Musím u zákazníkovi objednávky tedy nastavit status "ODESLÁNO" znovu, s již zadaným číslem zásilky (teprve po prvním zvolení statusu ODESLÁNO se objeví políčko pro zadání čísla zásilky). Zákazníkovi tak ale přijde stejný mail znovu, akorát s odkazem........A to je právě ten problém. Nicméně jedno řešení mě už napadá....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Zákazníkovi ale přijde mail, kde je napsáno: "...vaši zásilku můžete sledovat zde:" za "zde" se však odkaz neobjeví. Musím u zákazníkovi objednávky tedy nastavit status "ODESLÁNO" znovu, s již zadaným číslem zásilky (teprve po prvním zvolení statusu ODESLÁNO se objeví políčko pro zadání čísla zásilky). Zákazníkovi tak ale přijde stejný mail znovu, akorát s odkazem........A to je právě ten problém. Nicméně jedno řešení mě už napadá....


Pokud te napadlo nejake reseni, realizuj ho zde... Diky
Link to comment
Share on other sites

Zákazníkovi ale přijde mail, kde je napsáno: "...vaši zásilku můžete sledovat zde:" za "zde" se však odkaz neobjeví. Musím u zákazníkovi objednávky tedy nastavit status "ODESLÁNO" znovu, s již zadaným číslem zásilky (teprve po prvním zvolení statusu ODESLÁNO se objeví políčko pro zadání čísla zásilky). Zákazníkovi tak ale přijde stejný mail znovu, akorát s odkazem........A to je právě ten problém. Nicméně jedno řešení mě už napadá....


Pokud te napadlo nejake reseni, realizuj ho zde... Diky



Řešení mě napadlo, ale bohužel je nefunkční: Jednoduše jsem zkusil vytvořit nový stav objednávky, pojmenoval ho"Zásilka odeslána"a k němu přiřadil mail "shipping" . Púvodní stav "Zásilka odeslána" jsem přejmenoval na "Nastavení čísla zásilky" a zrušil u něj odesílání mailů. Takže správě objednávky jsem zadal nejprve stav "Nastavení čísla zásilky", zadal číslo zásilky a pak jsem nastavil stav "Zásilka odeslána"........................Mail sice přišel, jenže místo čísla zásilky tam bylo {followup}....

Navíc co se týče mailů, tak jsem zjistil další problém: Když mám u defaultního stavu "Probíhá příprava objednávky" vypnuté posílání mailu, žádné potvrzení nepřijde. Když posílání mailu zapnu, přijdou dva maily. Jeden s předmětem "Probíhá příprava objednávky" kterej obsahuje jen kódy typu {total_products}......Druhý mail s předmětem "Zásilka odeslána" je v pohodě.


Má někdo nějaký řešení obou problémů?
Link to comment
Share on other sites

A máš u dopravce vyplněnou jeho url pro sledování balíku,jak je vypsaná v mnou výše uváděném vláknu?Na tu adresu by měl odkazovat z majlu ten {followup}.


Právě že mám....Odkaz v mailu se ale zobrazí jen u původního stavu "Zásilka odeslána". U nově vytvořeného stavu jen {followup}....
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 5 weeks later...
  • 3 months later...
VYRESIL TEN problem se zadavanim cisla zasilky v BO a odeslanim zakaznikovi nekdo? v BO a objednavach se moznost zadani cisla zobrazi az po zmene stavu odeslano, coz je blbost ..


nahraď stávající "adminorder" souborem od martin.c80. Funguje to...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...