Jump to content

Block Login Slide Jquery


mir69

Recommended Posts

Dobrý den,

mám prosbu o radu - po nainstalování login modulu Slide Jquery nevím jak změnit barvu oken viz obrázek - v bílošedé barvě vypadají nehezky, chtěl bych je změnit na barvu pozadí (je to tuším hex 272727), a pak jen lehce změnit barvu písma (pro "přihlásit se k účtu a vytvořit nový účet" ).

Ještě jedna otázka na kosmetickou úpravu - na obrázku je zakroužkován 2x email, má stejnou velikost písma, ale je tam viditelně malý nepatrný rozdíl. Neví někdo co to může být příčinou?

 

Pokud někdo tento modul používá, děkuji předem za radu.

 

post-336597-0-06300900-1340708991_thumb.jpg

 

mir69

autoeshop.eu

Edited by mir69 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ale věděl :) , jen jsou všici líní jako já. Když mi prozradíte, kde si ten modul mohu stáhnout (vypadá šikovně, může se hodit), nebo mi ho pošlete, tak vám ho poladím, otázka 10 minut.

Jinak - editujte v slide.css :rolleyes:

EDIT: koukám něco se dědí z globální šablony, ale na to bych raději nešahal, aby se vám to nerozhodilo někde jinde, takže raději doplnit !important vlastnosti prvku do slide.css

Edited by Falgener (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Pro falanger - díky moc!

 

Tady je přímo link na modul - http://www.prestashop.com/forums/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=51557

 

...a následně jsem to upravoval podle gennybeans - post # 373 - http://www.prestashop.com/forums/topic/63580-module-block-login-slide-jquery/page__st__360

 

Posílám i linky na některé úpravy z fr. diskuzí:

www.ride-reaction.fr

www.musicdestock.fr

www.transcorp-piercing.fr

www.c-mieux-doccas.com

 

Díky moc za radu!

Link to comment
Share on other sites

V modules\blockslides\css\slide.css

od řádku 156 editujte na něco takovéhoto.

#panel h1 {
font-size: 16px;
 /* zadejte vaši velikost písma, ale v px, pokud použijete em, máte jinak veklé písmo pro přihlásit se k účtu a pro Vytvořit nový */
padding: 5px 0 10px;
margin: 0;
color: white; /*barva textu těch hlaviček, teď tam máte myslím černou*/
background: #272727; /*doplnění barvy pozadí hlavičky těch panelů, jinak se dědí obrázek z global.css */
}

 

 

od řádku 212 doplnit na něco takovéhoto

#panel .content label {
float: left;
padding-top: 8px;
clear: both;
width: 280px;
display: block;
text-align:left;
 font-size: 11px; /* to je ta rozdílná velikost nápisu Email, opět - použijte pixely*/
 /* color: white; barva těch popisků, pokud chcete změnit*/
}

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...