Jump to content

CashOnDeliveryWithFee 1.2 nevytvoří objednávku


Recommended Posts

Dobrý den,

 

mám PS 1.4.7.0, stáhl jsem si modul CashOnDeliveryWithFee 1.2. Instalace v pořádku. Při placení se mi správně zobrazí informace o navýšení platby o nastavenou částku. V posledním kroku (po stisku tlačítka Potvrzuji objednávku) se zobrazí prázdná stránka (pouze menu a levý sidebar). Objednávka se v systému nevytvoří.

 

Nemáte tip, čím by to mohlo být? Nikde se nezobrazí žádné chybové hlášení a zboží zůstane v košíku...

 

Díky za info.

Tomáš

Edited by [email protected] (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobrý den,

 

mám PS 1.4.7.0, stáhl jsem si modul CashOnDeliveryWithFee 1.2. Instalace v pořádku. Při placení se mi správně zobrazí informace o navýšení platby o nastavenou částku. V posledním kroku (po stisku tlačítka Potvrzuji objednávku) se zobrazí prázdná stránka (pouze menu a levý sidebar). Objednávka se v systému nevytvoří.

 

Nemáte tip, čím by to mohlo být? Nikde se nezobrazí žádné chybové hlášení a zboží zůstane v košíku...

 

Díky za info.

Tomáš

vyzkousej modul maofree_COD. funguje bezproblemu a umozni nastavit na ruzne dopravce ruznou vysi dobirky. dal jsem ti ho sem: http://ulozto.cz/xvK...deliveryfee-zip

 

jenom pozor! pri jakekoli zmene na dopravci je nutné dobirku znovu priradit.

jo a chce to trosku si pohrat s prekladem

Edited by Jenduleen (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

ten tvuj modul z uloz.to sem stahl, nainstaloval, no a protoze zasilame i na slovensko, tak zduplikoval, protoze tam je jine doberecne.

 

k problemu: pokud vyberu platbu dobírkou, tak se mi nacte stranka validation.php, ale nacte se mi jen header a moduly ktere mam v levem sloupecku.

 

budu rad za kazdou informaci, díky.

Link to comment
Share on other sites

ten tvuj modul z uloz.to sem stahl, nainstaloval, no a protoze zasilame i na slovensko, tak zduplikoval, protoze tam je jine doberecne.

 

k problemu: pokud vyberu platbu dobírkou, tak se mi nacte stranka validation.php, ale nacte se mi jen header a moduly ktere mam v levem sloupecku.

 

budu rad za kazdou informaci, díky.

 

ja měl pravě uplně stejny problem (u validation.php se mi objednavka neukoncila a centralni blok zustal prazdny) instalaci tohoto modulu se mi ale vse opravilo. Tady by to chtelo asi nekoho kdo tomu opravdu rozumi :) ....a to ja teda zatim bohuzel nejsem :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...