Jump to content

CSV


Ľubor

Recommended Posts

  • 1 year later...

všechno v pořádku, vyřešil jsem převod z xml na csv, vyřešil jsem cenu, vyřešil jsem kódování, ale když nemám pouze kategorie, ale mám také v kategoriích podkategorie - nemůžu ho nějak donutit, aby mi zboží naházel do správných podkategorií. Produkty mi naimportuje správně pouze do kategorií, které nemají podkategorie. Moje kategorie se totiž skládají - např. Baterie>Samsung a další je např. Datové kabely>Samsung. Vždy mi zboží naháže pouze do první kategorie, která obsahuje podkategorii Samsung, ale že to je datový kabel a ne baterie už vůbec neřeší. Snažil jsem se mu všemožně v souboru csv naznačit cestu, ale marně. Určitě někdo budete vědět, čím to je nebo jak to vyřešit. Jo a také mi po importu cca 50-ti produktů zamrzne. Taky nevím proč. Verze 1.3.3.0 - na ní ten import testuji. Předem dík.

Link to comment
Share on other sites

... Moje kategorie se totiž skládají - např. Baterie>Samsung a další je např. Datové kabely>Samsung. Vždy mi zboží naháže pouze do první kategorie, která obsahuje podkategorii Samsung, ...


V csv na import produktu nepouzivaj nazov kategorie "Samsung" ale ID /číslo kategorie/
napr Baterie>Samsung je ID 25, Datove kabely>Samsung je ID 64 ... podla tvojho menu na okmobil.cz.

Skript adminImport.php kotroluje polozku a ak je to cislo a existuje kategoria s takym ID, tak to priradi. Ak je tam text, potom cez metodu Category::searchByName sa aj tak hlada ID kategorie cez existenciu textoveho retazca (SELECT ... WHERE name LIKE 'samsung') a vyhadzuje len jeden-prvy riadok

Pri zamrzani skus import bez obrazkov a nasledne v dalsich csv importuj po 50ks len IDproduktu;Nazov;Image URLs
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...