Jump to content

Nezobrazuje se kategorie v detailu produktu


strihac

Recommended Posts

www.autoradiadvd.cz kategorie se zobrazují normálně, pokud se však klikne přimo do produktu z nějaké rolovací kategorie, tak v detailu produktu už nejsou žádné kategorie vidět. Věděl by někdo co s tím?

 

Díky

Link to comment
Share on other sites

Věděl :)

1/ to je standardní vlastnost block caregories

2/ řešil jsem to z jiného důvodu, Vámi požadovaná vlastnost ale byla zahrnuta jako +

3/ už se to tady řešilo, konkrétně jsem dal jednou odpověď sem, do českého, jednou do anglického, zřejmě ztraceno v proudu času :(

4/ stažení byla, reakce ne, takže nevím, jestli to někomu pomohlo, či ne

5/ když vidím, kolik lidí používá standardní šablonu presty, tak to ještě nastyluju pro výchozí vzhled, ale opravdu nevím, jestli mi to za to stojí a bude se to někomu hodit, prostě se ta moje úprava block categories chová trochu jinak

6/ takže použijte ten poslední odkaz, co mám dole v signatuře, napište jestli se to takhle může chovat a já vynaložím těch 10 minut práce a přilepím to sem ještě jednou se standard stylem

7/ začínám mít podezřele mnoho příspěvků :wub:

Link to comment
Share on other sites

díky, ale ta kategorie co máš se mi zdá hrozná.

 

problém bude asi někde jinde, protože se kategorie nezobrazují v detailu produktu s rozevíracím menu, ale i pod tím v kategorii 1DIN a 2DIN. A přitom "parkovací kamery" a ty ostatní se zobrazují

Link to comment
Share on other sites

Aha, teď na to koukám, včera jsme si trochu nerozuměli. Já měl na mysli, když mám produkt definován ve vice kategoriích a kliknu v té nadřazené, tak že to nerozevře tu implicitní kategorii, koukám na to, vám se stratí ty kategorie úplně. Tohle vypadá na nějakou chybu v definici těch kategoríí respektive zkontrolujte zařazení toho konkrétního produktu do kategorie. Cpal jste to tam ručně nebo přez csv?, delší csv někdy nedoběhne

K té mé verzi, já jsem to dělal kvůli rychlosti, všechny moduly, které jsem našel, kromě jednoho placeného načítají všechny kategorie. Na tom webu jich je asi 6000. Odezva serveru byla az 5s, po úpravě jsem se dostal na 0,5s :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...