Jump to content

Formulář registrace nového zákazníka - úprava


Inuska

Recommended Posts

Potřebuji přepsat text formuláře (pole) "Vaše adresa" při registraci nového zákazníka Autentifikace, krok 2, nemůžu najít, ve kterém je to souboru?

 

Verze 1.4.7. je to nějaký javascript, takže v adresním řádku mám "www.můjobchod.cz/autentifikace" z čehož prd poznám. Už jsem z toho přepisování mobilů zákazníků fakt na nervy, tak děkuju za případnou pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Administrace > Tools > Translations - v Upravit překlady vybrat "Obchod k překladu" - českou vlajku, rozkliknout položku authentication - Výrazy a tam si to najdete a upravíte text jak potřebujete. Jestli jsem to správně pochopil a jde Vám jen o ten text. :)

Link to comment
Share on other sites

Administrace > Tools > Translations - v Upravit překlady vybrat "Obchod k překladu" - českou vlajku, rozkliknout položku authentication - Výrazy a tam si to najdete a upravíte text jak potřebujete. Jestli jsem to správně pochopil a jde Vám jen o ten text. :)

 

To je přesně ono, tak prosté, že mě hanba fackuje, že mi to nedošlo. Potřebuji, aby mi zákazníci psali mobil do pole "pevná linka", protože nikdo na světě mi neumí poradit, jak zařídit, aby se mi v administraci u nové objednávky objevovaly oba telefony (aktuálně se objevuje ten nazvaný "pevná linka", který nevyplní skoro nikdo. Takže mnohočetné díky.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...