Jump to content

CMS - Editor uvodnej stranky


Lucyen

Recommended Posts

Potrebovala by som radu/pomoc ako mozem v editore uvodnej stranky e-shopu zmenit obrazok.

 

Hlavny nadpis, podnadpis, uvodny text aj odkaz loga stranky a podnadpis loga stranky sa mi zmenili, ale samotne logo stranky neviem zmenit z povodneho (IPhone, IPod). Predpokladam, ze robim niekde chybu... Viete poradit?

 

Uz som aj to logo upravila do "idealnej" sirky podla knihy Presta Shop, ale pri aktualizacii sa mi obrazok nezmeni.

 

Zaroven mam problem aj s ikonou... V preferences/vzhlad som si zmenila Favicon na mnou pozadovany obrazok, ten sa aktualizoval, ale pri nacitani stranky sa stale zobrazuje ikona PS.

 

Dakujem

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

to logo sa ti nechce zmenit len na stránke, či ani v back office, keď ho meníš???

 

 

skus toto zmenit:

 

Administrácia - Preferences - Performance

 

Vynútiť kompiláciu: Áno

Vyrovnávacia pamäť: Nie

 

ked si upravujes system, tak takto to maj nastavene, ale potom ked už budes mat vsetko hotove to zmen naspat

Link to comment
Share on other sites

ani neviem... len som robila viac zmien a par aj neuspesnych tak som musela nanovo nahadzovat zalohu a vtedy sa to "samo" spravilo :D ... znie to divne ale opisat to neviem... len som cez FTP nahodila znovu vsetky subory a slo to

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...