Jump to content

Poptávka: Předělání Presty pro "Pizzerii"


Recommended Posts

Zdravíčko,

 

omlouvám se za spamování, po vyřešení můžu topic smáznout...

 

Nejedná se úplně o pizzerii, spíše o restauraci s možností rozvozu či odběru hotového jídla, ale objednávky a vcelku celé rozložení je víceméně jako je to běžné u pizzerií.

 

Pořeboval bych osekat prestu o zbytečnosti. Předělat tak aby to byly více stránky s menu s možností objednávky. Zestručnit objednávku. Metody placení kartou či při převzetí, doručení někým či osobní odběr. Některé věci však nebude potřeba vyplňovat a zdržovat s nimi zákazníka, jiné bude potřeba doplnit.

U produktů se zbavit featchurek jakože kolik kusů na skladě, vyprodáno ap.

Nepovinné: Pokud by daný tým či jedinec uměli napasovat i vzhled, či se alespoň lépe orientoval jak a kde jsou všechny css, bylo by úplně fajn. Dále záleží na doomluvě. Čistě teoreticky můžu dodat statickou stránku.

Nu prostě pro zatím se dá vycházet z vize pizzerie s tím, že vzhled, text a produkty budou jiné.

 

Více info či lépe prodkutové zadání, kde budou vešleré požadavky před zadáním práce dodám.

 

Zatím mě zajímá jestli se někdo najde a na kolik bude odhad práce. Řekněte si prosím tolik. abyste byli opravdu spokojení, potřebuju motivované lidi a neodfláknutou práci. :-)

 

Mám zájem o zpracování někým, kdo již má s předělávkou Presty, úpravou či tvorbou modulů ap. zkušenosti. Klikače nepotřebuju :-)

 

Prosím kontakt sem či lépe asi PMkem s uvedením předpokládané ceny.

 

Zatím se bude jednat o jeden projekt, v budoucnu však spolupráce více než žádaná :-)

 

Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ahoj,

 

dělal jsem pro restauraci tuto předělávku presty: www.spiceindia.cz

 

je tam modul na rozvážku jídel -vypočítání vzdálenosti od restaurace do domu a jeho nacenění...

 

vlastně víc se dělat ani nemuselo...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...