Jump to content

Import cenových skupin z CSV


Fastarrow

Recommended Posts

Ahojte,

 

potřeboval bych akutně poradit... nemůžu na to přijít. Importuju zboží do nového eshopu a mám u každého zboží nějaké ceny z cenových skupin D1-D5. Jak můžu pls naimportovat tyto ceny u každého zboží - tedy ceny dealerských skupin? V csv zboží je jen základní cena.

 

Díky

Link to comment
Share on other sites

Nestraš! A jak to mám udělat? Někde se to přece musí uložit do nějaké tabulky ne? To je docela dost omezený systém.. Nemůžu použít totiž slevu 5% na všechno. Potřebuji ceny individuálně podle každého zboží. Tož jak na to?? Zencart to umí? (to je tak mimochodem otázka... ale mám na Zenu jeden eshop, ale teď jsem přešel na prestu)

Link to comment
Share on other sites

tabulka

ps_specific_price

 

tady jsou položky o kolik se sníži cena... Nooo tak pokud nevymyslím jiný způsob jak udělat individuální ceny u každého zboží, tak to bude šrumec teda než vyrobím adekvátní csv...

 

Díky za info, aspon vim, ze to nemusím hledat.. I když si nemyslím, že bych byl sám, kdo to potřebuje řešit.

Link to comment
Share on other sites

Ještě jeden off topic dotaz: když bude dealer, který zaregistruje firmu, která nakoupí cenu D1 = 100kč a Dealer má cenovou skupinu D5 = 50kč, tak dá se pomocí Presty zjistit za měsíc, že tato a tato firma patří pod něho a kolik mu mám vyplatit tzn. rozdíl 100-50kč?

 

Affiliate - co jsem se dočetl, tak to je na bázi toho, že někdo si dá odkaz a ten člověk má provize z toho co zákazník nakoupí u mne. Já mám u každé položky zboží nastavenou jakoby provizi pro dealera a potřebuju, aby mi to nějaký program počítal. Existují na to moduly? Nebo přinejmenším jak mohu zjistit rozdíl? Nemám tucha, jak bych to jinak dělal. Jedině přes Money, ale rád bych, aby to bylo automatické na Prestě.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...